Vybavení dílny a pracoviště Nezadaná
PodkategorieOrganizér, 19 přihrádek, 368x271x67mm, no name Nezadaná 78853
- Technické parametry: 368x271x67mm
- Značka: Nezadaná
- Doplňující parametr: s měnitelnou velikostí přihrádek
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Organizér, 12 přihrádek, 250x200x44mm, no name Nezadaná 78852
- Technické parametry: 250x200x44mm
- Značka: Nezadaná
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Organizér modulový přenosný, basic 16 modulů, pp Nezadaná 78904
-8%
- Materiál: PP
- Technické parametry: BASIC 16 modulů
- Značka: Nezadaná
- Doplňující parametr: 16 x 210ml
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Organizér modulový přenosný, basic 24 modulů, pp Nezadaná 78908
-4%
- Materiál: PP
- Technické parametry: BASIC 24 modulů
- Značka: Nezadaná
- Doplňující parametr: 24 x 210ml
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brýle svářečské Nezadaná 9734
- Značka: Nezadaná
- Doplňující parametr: odklápěcí kruhové zorníky třídy F, ochrana proti záření vznikajícím při svařování, univerzální velikost
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Hadicový odlučovač kondenzátu, 1/4", 6 bar 2311900 Aircraft
- Max. provozní tlak: 10 bar
Skladem - ihned k odběru
Diamantový řezný kotouč - universal sintrovaný NAREX Dia 230 Universal
-22%
- ø kotouče: 230 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
Skladem - ihned k odběru
Tuk pro mazání stopky nástroje NAREX Klüberplex BEM-41-132
-28%
- Tuk pro mazání stopky nástroje – Klüberplex BEM-41-132
Skladem - ihned k odběru
Makita DHP453SYE Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - ihned k odběru
List pilový zanořovací na kov, 34mm, bim EXTOL PREMIUM 8803855
-42%
- Materiál: BIM
- Technické parametry: 34mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Klíč očkoplochý, 17mm FORTUM 4730217
-31%
- Technické parametry: 17mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Ferm Hřeby, 50mm, 1000ks pro ATM1044, 1051
-15%
- Hřeby, 50mm, 1000ks pro ATM1044 a ATM1051
Skladem - ihned k odběru
Proma PPVO-1400/30R - Průmyslový vysavač s oklepem
- PPVO-1400/30R - Průmyslový vysavač s oklepemPPVO-1400/30R - Průmyslový vysavač s oklepem je určen pro vysávání běžných nečistot jako např. prachu, štěrku, pilin, hoblin, a dalšího domácího nebo průmyslového odpadu, včetně rozlitých tekutin v dílně, garáži i domácnosti. Vysavač o výkonu 1400W, vybavený zásuvkou pro připojení elektrického nářadí o výkonu maximálně 1800W vybavené odsávacím adapterem, dále je vybaven funkcí automatického zapínání i vypínání s prodlevou pro kvalitní odsátí nečistot.Pro vysávání suchých nečistot lze použít kartušový papírový filtr, případě papírový filtrační sáček. Pro vysávání nečistot použijte polyesterový návlek, který tvoří s vestavěným plovákem, dokonalou a bezpečnou kombinaci pro mokré vysávání Průmyslové vysavače se od domácích vysavačů odlišují celkovou konstrukcí, filtrací, svými funkcemi, sacím motorem i příslušenstvím. Tyto vysavače jsou robustnější, výkonnější a odolnější. Průmyslové stavební vysavače odolávají podstatně vyšší zátěži, než jaké jsou vystavovány běžné vysavače v domácnosti.Hlavní výhody
- Silný motor 1 400 WIntegrovaná zásuvka pro připojení
- elektrického nářadí s příkonem 1 800 WSystém automatického zapínání a vypínání
- s prodlevou v případě, že je připojeno
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H02-6 pilový řetěz Makita 35cm 1,1mm .043" 3/8"LP 52čl
-12%
Skladem - ihned k odběru
Sponkovačka/hřebíkovačka aku, 4v li-ion, 1300mah, usb nabíjení EXTOL CRAFT 402901
-5%
- Baterie: 4V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 0,6kg
- Kapacita baterie: 1300mAh
- Kapacita zásobníku: 110ks spon, 60ks hřebíků
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku s příklepem, 18v li-ion, 4 pólový motor, 2000mah EXTOL INDUSTRIAL 8791110
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1781 - elektrická pásová bruska
-29%
| Příkon: | 810 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 533 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Sharks Ráčna 3/8" VCAN 72 zubů
-5%
- 3/8" ráčna
- počet zubů: 72délka: 200 mmprotiskluzová rukojeťergonomické uchopení
- vyztuženo kostrou z uhlíkové oceli
- přepínání levého a pravého choduzávěsný plastový obal
Skladem - ihned k odběru
Aku šroubovák / vrtačka 20V LI-ION Powerplus POWC1071
-14%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Multifunkční bruska Powerplus POWX1350
-14%
- Otáčky: 1350 min⁻¹
- Pro průměr vrtáků: 4 - 13 mm
- Max. průměr kotouče: 56 mm
- Jmenovitý výkon: 96 W
Skladem - ihned k odběru
Hřebíky 20mm (1000ks) Powerplus POWAIR0321
-10%
- Rozměr: 20mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák krátký SL6,5X25 Kreator KRT405102
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 25 mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák TORX T9X75 Kreator KRT404104
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 75 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 89mm, 24T Kreator KRT020501
-18%
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 250mm, 80T Kreator KRT020426
-10%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 170mm, 24T Kreator KRT020412
-18%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 18T Kreator KRT020404
-18%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Elektrické topidlo MASTER B 1,8 ECA
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 2 kW |
| Průtok vzduchu: | 184 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G16-9 lišta 35cm 1.1mm 3/8" 52čl= old 165246-6, 958400002
-12%
Skladem - ihned k odběru