Vybavení dílny a pracoviště Metabo
PodkategorieFP 18 LTX (600789500) AKUMULÁTOROVÝ MAZACÍ LIS 18V 2X2AH LI-POWER, NABÍJEČKA SC 30, METABOX 165 L
- Druh akumulátorových článkůLi-PowerNapětí akumulátoru18 VKapacita akumulátorových článků2 x 2 AhVelikost uchycení400 gTlak vytlačování690 / 414 barDélka hadice1200 mmHmotnost bez akumulátorového článku4 kgHmotnost vč. akumulátorového článku4.4 kgVibraceVibrace1.43 m/s²Nejistota měření K1.5 m/s²Hlukové emiseHladina akustického tlaku75 dB(A)Hladina akustického výkonu (LwA)86 dB(A)Nejistota měření K3 dB(A)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 305X30, Z56 WZ 5° NEG
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5 filtračních sáčků z netkané textilie - 45-50 l, ASR 50 L/M SC
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 216X30, Z40 WZ 5°NEG. (628060000)
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 15 cm (1/4" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorovou prořezávací pilu MS 18 LTX 15
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz Oregon 40 cm (3/8" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorové řetězové pily MS 36-18 LTX BL 40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Riwall PRO RACS 2520i SET aku řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem + 4Ah baterie + nabíječka
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - ihned k odběru
Navíjecí buben s hadicí DST 8/31 2105831 Aircraft
-15%
- Délka hadice: 30 m
- Vnitřní průměr: 8 mm
- Vnější průměr: 12 mm
- Přípojka vzduchu: 1/4 "
Skladem - ihned k odběru
Vysavač wetCAT 362 IET pro suché/mokré sání 7001370 Cleancraft
-19%
- Typ sání: Suché i mokré
- Množství vzduchu: 10000 l/min
- Průměr hadice: 38 mm
- Délka hadice: 4 m
Skladem - ihned k odběru
Lemovačka a děrovačka 2 v 1, LAG PRO 2404800 Aircraft
-21%
- Max. provozní tlak: 6,3 bar
- Spotřeba vzduchu: 0,8 /zdvih
- Max. tloušťka plechu (400 N/mm2): 1,2 mm
- Šířka lemu: 5 mm
Skladem - ihned k odběru
T-kus 1/4" AG 2200192 Aircraft
-8%
Skladem - ihned k odběru
Bourací (sekací) kladivo MHA PRO 2402500 Aircraft
- Max. provozní tlak: 6 bar
- Spotřeba vzduchu: 380 l/min
- Rychlost úderů: 3600 úderů/min
- Upnutí: 12,7 mm šestihran
Skladem - ihned k odběru
Přídavné držadlo VIBRASTOP NAREX AH-M14 VIBRASTOP
-29%
- Upínání / stopka: M14
Skladem - ihned k odběru
Hrncový kartáč copanový NAREX D 100
-4%
- ø drátu: 0,5 mm
- ø kotouče: 100 mm
- Upínání / stopka: M14
Skladem - ihned k odběru
Rychloupínací sklíčidlo NAREX KC 10-1/2
-13%
- Upínání / stopka: 1/2“-20 UNFRozsah sklíčidla: 1–10 mm
Skladem - ihned k odběru
Klička ke sklíčidlu NAREX CK 16-8 S
-28%
- ø středicího čepu: 8 mm
Skladem - ihned k odběru
Diamantový řezný kotouč - universal sintrovaný NAREX Dia 115 Universal
-16%
- ø kotouče: 115 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
Skladem - ihned k odběru
Sada vybrušovaných vrtáků do kovu HSS CZ002 NAREX 25-SET CZ002
- Množství v balení: 25 ks
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky NAREX SBN 754 R
-30%
- Rozteč zubů: 4 mm
- Pracovní délka (L1): 75 mm
- Celková délka (L2): 100 mm
- Tloušťka: 1,25 mm
Skladem - ihned k odběru
Vložky pro uložení nářadí Vložka L-BOXX 136 BOSCH 1600A002WH
-17%
- Provedeno z materiálu: PS
- Hmotnost: 0,3 kg
- Vnější rozměry (šířka): 396 mm
- Vnější rozměry (délka): 75 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H12-3 řetěz pilový 40cm 1.3mm 3/8" .050" 56čl LP Makita = old 511492756
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita KP0800 Hoblík 82mm,620W
-12%
| Příkon: | 620 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2.5 mm |
| Max. hloubka falcování: | 9 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita TD0101F Rázový šroubovák 100Nm,230W
-18%
| Příkon: | 230 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 3600 min-1 |
| Max. kroutící moment: | 100 Nm |
| Počet rázů: | 3200 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Nástavec rázový kloubový, z vnitřního 1/2" na vnější 1/2" čtyřhran, crmo FORTUM 4790010
-31%
- Materiál: CrMo
- Technické parametry: z vnitřního 1/2" na vnější 1/2" čtyřhran
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Vrtáky do betonu SDS quick D = 5,0 mm; L = 100 mm BOSCH 2609256901
- Průměr mm: 5,0
- Pracovní délka mm: 55
- Celková délka mm: 100
Skladem - ihned k odběru
Vrtáky do betonu SDS quick D = 4,0 mm; L = 85 mm BOSCH 2609256900
-3%
- Průměr mm: 4,0
- Pracovní délka mm: 40
- Celková délka mm: 85
Skladem - ihned k odběru
Lamelové brusné kotouče Best for Metal systému X-LOCK, šikmá verze, fíbrová deska, Ø 115 mm, G 80...
-12%
- Průměr kotouče mm: 115
- Průměr otvoru mm: 22,23
- Zrnitost: 80
- X-LOCK: ano
Skladem - ihned k odběru
Šroubovací bit T27H Security Torx® zvlášť tvrdý Extra-Hart BOSCH 2608522013
-12%
- Rozměr: T27HDélka mm: 25Text k produktu, příslušenství, šedé: Upínání přes šestihrannou upínací stopku ISO 1173 C6.3, 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Vrták do kladiv SDS plus-5 BOSCH 1618596260
-41%
- Průměr (D) mm: 18,00
- Pracovní délka mm: 400
- Celk. délka mm: 450
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640450
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru