Vybavení dílny a pracoviště KDR
PodkategorieBrusné pásy na KDR 601N zrnitost 120
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusné pásy na KDR 601N zrnitost 80
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Úhlová stopková bruska WST VS PRO 2403260 Aircraft
-13%
- Pracovní tlak: 6,2 bar
- Spotřeba vzduchu: 120 l/min
- Průměr upnutí nástroje (kleština): 3 a 6 mm
- Otáčky: 20000ot/min
Skladem - ihned k odběru
Makita D-46361 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 10 ks v plastové krabičce
-12%
- Kvalitní vrtáky SDS plus MAKITA
Skladem - ihned k odběru
Makita HM0870C Sekací kladivo 7,6J,1100W
-12%
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 7.6 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - ihned k odběru
Makita DDF453SYE Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 18V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Proma HDB-65 - Sada dlát na soustružení 6 ks
- HDB-65 - Sada dlát na soustružení 6 ksSada pro profesionální použití
- materiál: uhlíková oceltvrdost: HRC57-63
Skladem - ihned k odběru
Pila na dřevo - čepovka, 350mm EXTOL PREMIUM 8812220
-27%
- Technické parametry: 350mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 9 zubů na 25mm, trojbroušené kalené zuby
Skladem - ihned k odběru
Ferm ETA1010 - Sponky 14mm, 2000 ks, pro ETM1004
-6%
Skladem - ihned k odběru
Beta Svěrka plastová 75mm
-17%
- Svěrka plastová 75mm
Skladem - ihned k odběru
Bruska na sádrokarton / žirafa 1050W 225mm Powerplus POWX0479
-12%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1050 W
- Otáčky naprázdno: 600 - 2.600 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 225 mm
Skladem - ihned k odběru
Hliníkový kufr 3 IN 1 černý Kreator KRT640401B
-7%
- Rozměr 1: 330x210x90 mm
- Rozměr 2: 380x260x120 mm
- Rozměr 3: 460x330x160 mm
- Barva: černá
Skladem - ihned k odběru
Řezný nůž na dřevo 34 x 40 x 2,0 mm Kreator KRT990010
-28%
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 533 G60 Kreator KRT242004
Skladem - ihned k odběru
Kompresor do auta 12v, 12v, 6,9bar EXTOL PREMIUM 8864000
-17%
- Technické parametry: 12V, 6,9bar
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 12V DC cigaretová zástrčka, 2,9m kabel, 1m plnící hadice
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 422801 vrtací šroubovák aku 12v li-ion s nářadím, sada 46ks EXTOL CRA...
-7%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - ihned k odběru
PU tlaková hadice Flexair 20 m, Ø 9/14,5 mm s rychlospojkou 2105520 Aircraft
- Max. provozní tlak: 20 bar
- Vnitřní průměr: 9 mm
- Vnější průměr: 14,5 mm
- Délka: 20 m
Skladem - ihned k odběru
Beta SN-18 - Sada nářadí 18 dílů
-17%
- 7x klíče kombinované: 8-10-11-12-13-14-17 mm
- 5x sada šroubováků
- PL: 5x75, 6x100, 8x150 mm
- PH: 1x80, 2x100 mm
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová, 150w EXTOL CRAFT 410120
| Příkon: | 150 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Leštička karoserií, 140w EXTOL CRAFT 403300
-5%
| Průměr kotouče: | 240 mm |
|---|---|
| Příkon: | 140 W |
| Max. otáčky: | 3300 min-1 |
| Váha: | 1.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
Segmentový řezný kotouč 87 x 1,4 mm dřevo, plast, ocel Kreator KRT990021
-6%
Skladem - ihned k odběru
Nůžky na plech pravé 10" Kreator KRT611103
-5%
- Délka: 250 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 185mm, 48T Kreator KRT020503
-18%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Vrták do obkladů, dlaždic a skla 5 x 68 mm Kreator KRT011103
-21%
Skladem - ihned k odběru
Strojní svěrák 75 mm Güde 38318
-30%
- Šířka čelisti: 75 mm
- Maximální rozevření: 55 mm
- Rozteč upínacích otvorů v základně: 110 mm
- Kompatibilita s modely vrtaček GUDE®: 55120, 55190, 55191, 55192,
Skladem - ihned k odběru
Ruční hoblík HO 82-850 Güde 58118
-24%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 13 mm |
Skladem - ihned k odběru