Vrtačky a šroubováky Worksite
PodkategorieWorksite CD330-20L - Aku vrtačka šroubovák 20V 30Nm 2x1,5Ah
-5%
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
|---|
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite EID430 - Elektrická vrtačka s příklepem 1200W
-5%
| Příklep: | Ano |
|---|
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CD334H - Aku vrtačka s příklepem 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plus
-5%
- CD334H - Aku vrtačka s příklepem 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plusCD334H - Aku vrtačka s příklepem je výkonná 20V akumulátorová příklepová vrtačka od společnosti WORKSITE je vybavena 3 funkcemi: vrtáním, příklepovým vrtáním a šroubováním.Jedná se o dokonalý nástroj pro každou práci s vrtáním nebo šroubováním v domě a kolem domu! 20V Li-ion baterie zajišťuje vyšší výkon stroje. Snadno se používá, je stvořen pro náročné práce a zajišťuje dokonalou manipulaci. Poskytuje maximální otáčky 1 500 ot/min a vysokou úroveň efektivity na pracovišti při šroubování do dřeva nebo vrtání do dřeva či kovu.Hlavní výhody
- Dobře vyvážená konstrukce s ergonomickým středovým držadlem a měkkým pogumovaným povrchem
- Snadná manipulace a obsluha díky kompaktnímu provedení
- Optimální na šroubování do dřeva či vrtání do dřeva a kovu v těsných prostorechAkumulátorové nářadí pro maximální svobodu, pohodlí a bezpečnost
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CD320H - Aku vrtačka s příklepem Brushless 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plus
-5%
- CD320H - Aku vrtačka s příklepem Brushless 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plusCD320H - Aku vrtačka s příklepem je výkonná 20V akumulátorová příklepová vrtačka od společnosti WORKSITE s bezkartáčovým motorem.Tento model je vybaven 3 funkcemi: vrtáním, příklepovým vrtáním a šroubováním.Jedná se o dokonalý nástroj pro každou práci s vrtáním nebo šroubováním v domě a kolem domu! Snadno se používá, je stvořen pro náročné práce a zajišťuje dokonalou manipulaci.je vybaven bezuhlíkovým motorem, což znamená delší životnost nářadí a více odvedené práce na jedno nabití. Poskytuje maximální otáčky 1 800 ot/min a vysokou úroveň efektivity na pracovišti při šroubování do dřeva nebo vrtání do dřeva či kovu.Hlavní výhody
- Dobře vyvážená konstrukce s ergonomickým středovým držadlem a měkkým pogumovaným povrchem
- Nová úroveň kompaktní konstrukce s vysokým výkonem a bezuhlíkovým motoremVysoce účinný bezuhlíkový motor zajišťuje delší pracovní dobu a životnost nářadí
- Díky funkci příklepového vrtání je vhodná na celou řadu různých prací, dokonce i se zdivem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite EID448-KIT - El. vrtačka v kufru + set ruční nářadí
-5%
| Balení: | Plastový kufr |
|---|
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Magnetická vrtačka MB 351 3860351 Metallkraft
- Max. průměr vrtáku: 13 mm
- Max. vrtací hloubka: 110 mm
- Max. průměr jádrového vrtáku: 35 mm
- Max. hloubka jádrového vrtání: 50 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 6413 Vrtačka 1,5-10mm,rychlosklíčidlo,450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3400 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma E-1720FVL/400 - Sloupová vrtačka
- Sloupové vrtačky PROMA jsou konstruovány pro vrtání a zahlubování. Vřetena je uloženo v kuličkových ložiscích a osazena kuželem Mk III, do kterého je možné vložit vrtací sklíčidlo nebo přímo nástroj. Pracovní stůl lze natáčet až o 360° pomocí otočného čepu a naklápět do úhlu + / - 45° od základní roviny, což umožňuje vrtání otvorů pod různými úhly. Možnost nastavení hloubky vrtání
- Možnost otáčení stolku
- Možnost naklápění stolku +/- 45 st.
- Změna otáček - variátorem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma BV-25B/400 - Průmyslová vrtačka
- Průmyslová vrtačka BV-25B/400 Strojní průmyslová vrtačka BV-25B/400 se používá pro vrtací a závitové práce. Stroj je konstruován pro multi-funkční použití: vrtání, zahlubování, vystružování, závitování atd. Posuv vřetene je řízený ručně. Vrtačku nalezne uplatnění v nástrojařských dílnách, údržbách, malých a středních výrobních provozech i při sériové výrobě.
- BV-25B/400 lze provozovat při dokoupení závitořezné hlavy jako průmyslový závitořez Stůl i hlava vrtačky jsou výškově nastavitelné.Hlavní výhody
- Šestipólový motor se zvýšeným výkonemProdloužený zdvih vřetene
- K vrtačce lze připojit frekvenční měnič pro plynulou změnu otáček
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, 750w EXTOL CRAFT 401182
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku příklepový šroubovák / vrtačka 20V LI-ION 2BAT Powerplus POWX00445
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10352-55ar aku vrtačka fieldmann
-32%
| Napětí akumulátoru: | 14.4 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10253-a aku vrtačka fieldmann
-42%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduv 70115-a 20v vrtačka fieldmann
-32%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtací šroubovák aku, růžový, 12v li-ion, 1500mah EXTOL LADY 402402
-5%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní vrtačka GTB 16/550 LASER Güde 55219
-25%
- Výkon motoru: 500 W
- Sklíčidlo: 3 - 16 mm
- Posuv vřetena: 50 mm
- Kužel sklíčidla: B16
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AS 37-2 HYBRO EVO Akumulátorový hybridní šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 1000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 5 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI R18PD7-0 aku 18 V bezuhlíková příklepová vrtačka ONE+ (bez baterie a nabíječky)
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní vrtačka OPTIdrill B 17 Pro Basic 3003161 Optimum
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 12 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 16 mm
- Max. vrtací hloubka: 65 mm
- Vyložení: 152mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová vrtačka WB 10-1 PRO 2404120 Aircraft
-14%
- Max. provozní tlak: 6,2 bar
- Spotřeba vzduchu (průměrná): 175 l/min
- Vrtací výkon max. | ocel: 10 mm
- Max. průměr vrtáku | dřevo: 20 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní vrtačka OPTIdrill D 17 Pro 3003010 Optimum
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 12 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 16 mm
- Max. vrtací hloubka: 65 mm
- Vyložení: 152mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní vrtačka OPTIdrill DX 15 V 3020155 Optimum
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 12 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 15 mm
- Max. vrtací hloubka: 60 mm
- Vyložení: 235mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DP4010 Vrtačka 2 rychlosti,1,5-13mm,720W
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2900 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF453SYEL Aku vrtací šroubovák se svítilnou Li-ion LXT 18V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF482RFJ1 Aku vrtací šroubovák se svítilnou 3x Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 3 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 62 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF012DSE Aku vrtací šroubovák 7.2V Li-ion
-12%
| Napětí akumulátoru: | 7.2 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 6 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CDM1146 - Aku multifunkční šroubovák 4,0V, 1,5Ah (s kufrem a příslušenstvím)
-5%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
| Váha: | 1.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm TDM1027 - Stolní vrtačka
-13%
- Stolní vrtačka FERM TDM1027 Cenově výhodná stolní vrtačka FERM s pohonem klínovými řemeny na 230 V, která je ideální pro kutily a výukové dílny.Hlavní výhody
- Kvalitní kuličková ložiska zajišťují přesnost chodu vřetena Použití vyvážených řemenic a kvalitních řemenů garantuje klidný a tichý chod Výškové nastavení stolu pomocí objímky Dodáváno i s T-drážkami na rovné, přesně obrobené ploše základové desky Výkonný motor s vysokým krouticím momentem v provedení IP 54Vrtačkové sklíčidlo je součástí dodávky "T" drážky na ploše základny pro upínání vyšších obrobků Pohodlné ovládání pomocí ergonomicky tvarovaných rukojetíSoučásti dodávky stolní vrtačky FERM TDM1027
- Vrtačkové sklíčidlo 1,5 - 13 mm /B 16 Ochranný kryt sklíčidlaKlínový řemen řemenicServisní nářadí
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma B-1316B/400 - Stojanová vrtačka
- Sloupová stojanová vrtačka PROMA B-1316B/400Sloupová vrtačka PROMA B-1316B/400 je konstruována pro vrtání a zahlubování. Vřeteno je uloženo v kuličkových ložiscích a osazeno kuželem Mk II, do kterého je možné vložit vrtací sklíčidlo nebo přímo nástroj. Pracovní stůl lze natáčet až o 360° pomocí otočného čepu a naklápět do úhlu + / - 45° od základní roviny, což umožňuje vrtání otvorů pod různými úhly.Pro plynulou změnu otáček lze přiobjednat frekvenční měnič.Hlavní výhody
- Vrtačka je konstruována pro vrtání, zahlubování a vystružování
- Hodí se pro zámečnické dílny, opravárenské podniky, truhlárny, údržbářské dílny, ale i pro kutily
- Stojanová vrtačka je určena nejen pro obrábění kovů, ale i pro dřevo, plasty a další materiály
Skladem - do 3-5 dnů u Vás