Vrtačky a šroubováky Worksite
PodkategorieWorksite CD330-20L - Aku vrtačka šroubovák 20V 30Nm 2x1,5Ah
-5%
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
|---|
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite EID430 - Elektrická vrtačka s příklepem 1200W
-5%
| Příklep: | Ano |
|---|
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CD334H - Aku vrtačka s příklepem 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plus
-5%
- CD334H - Aku vrtačka s příklepem 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plusCD334H - Aku vrtačka s příklepem je výkonná 20V akumulátorová příklepová vrtačka od společnosti WORKSITE je vybavena 3 funkcemi: vrtáním, příklepovým vrtáním a šroubováním.Jedná se o dokonalý nástroj pro každou práci s vrtáním nebo šroubováním v domě a kolem domu! 20V Li-ion baterie zajišťuje vyšší výkon stroje. Snadno se používá, je stvořen pro náročné práce a zajišťuje dokonalou manipulaci. Poskytuje maximální otáčky 1 500 ot/min a vysokou úroveň efektivity na pracovišti při šroubování do dřeva nebo vrtání do dřeva či kovu.Hlavní výhody
- Dobře vyvážená konstrukce s ergonomickým středovým držadlem a měkkým pogumovaným povrchem
- Snadná manipulace a obsluha díky kompaktnímu provedení
- Optimální na šroubování do dřeva či vrtání do dřeva a kovu v těsných prostorechAkumulátorové nářadí pro maximální svobodu, pohodlí a bezpečnost
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CD320H - Aku vrtačka s příklepem Brushless 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plus
-5%
- CD320H - Aku vrtačka s příklepem Brushless 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plusCD320H - Aku vrtačka s příklepem je výkonná 20V akumulátorová příklepová vrtačka od společnosti WORKSITE s bezkartáčovým motorem.Tento model je vybaven 3 funkcemi: vrtáním, příklepovým vrtáním a šroubováním.Jedná se o dokonalý nástroj pro každou práci s vrtáním nebo šroubováním v domě a kolem domu! Snadno se používá, je stvořen pro náročné práce a zajišťuje dokonalou manipulaci.je vybaven bezuhlíkovým motorem, což znamená delší životnost nářadí a více odvedené práce na jedno nabití. Poskytuje maximální otáčky 1 800 ot/min a vysokou úroveň efektivity na pracovišti při šroubování do dřeva nebo vrtání do dřeva či kovu.Hlavní výhody
- Dobře vyvážená konstrukce s ergonomickým středovým držadlem a měkkým pogumovaným povrchem
- Nová úroveň kompaktní konstrukce s vysokým výkonem a bezuhlíkovým motoremVysoce účinný bezuhlíkový motor zajišťuje delší pracovní dobu a životnost nářadí
- Díky funkci příklepového vrtání je vhodná na celou řadu různých prací, dokonce i se zdivem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite EID448-KIT - El. vrtačka v kufru + set ruční nářadí
-5%
| Balení: | Plastový kufr |
|---|
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Příklepová vrtačka GSB 21-2 RCT BOSCH 060119C700
-12%
- Krouticí moment, max., 2. stupeň: 20,5 Nm
- Napětí, elektrické, až: 230 V
- Napětí, elektrické: 230 V
- průměr krčku vřetena: 0,0 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový sádrokartonářský šroubovák GTB 12V-11 BOSCH 06019E4002
-12%
- Napětí akumulátoru: 12,0 V
- Hmotnost včetně akumulátoru: 0,9 kg
- Max. krouticí moment (měkký šroubový spoj): 3 Nm
- Max. krouticí moment (tuhý/měkký šroubový spoj): 3 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-50 BOSCH 06019H5100
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V (bez AKU) Powerplus POWDPO1100
-2%
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 400 / 0 - 1.500 min⁻¹
- Příklep: 0 - 6.000 / 0 - 22.500 min⁻¹
- Nastavení momentu: 18 plus 1 plus 1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák / vrtačka 20V (bez AKU) Powerplus POWDPO1000
-11%
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 400 / 0 - 1.500 min⁻¹
- Nastavení momentu: 19 plus 1
- Max. kroutící moment: 30 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem bezuhlíková 20V 120Nm 2BAT Powerplus POWX00530
-13%
- Napětí: 20 V
- Kapacita akumulátoru: 2.000 mAh Li-Ion
- Otáčky naprázdno: 0 - 600 / 0 - 2.000 min⁻¹
- Příklep: 9.000 - 30.000 min⁻¹
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák / vrtačka 20V plus 78ks přísl. v kufru (bez AKU) Powerplus POWDP15110
-10%
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 400 / 0 - 1.550 min⁻¹
- Nastavení momentu: 25 plus 1
- Max. kroutící moment: 40 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DP2010 Vysokorychlostní vrtačka 0,5-6,5mm,370W
-12%
| Příkon: | 370 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 4200 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DP4011 Vrtačka 2 rychlosti,rychlosklíčidlo,1,5-13mm,720W
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2900 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DP4003 Vrtací šroubovák 1,5-13mm,750W
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 700 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. rozsah sklíčidla: | 13 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF458RF3J Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 3xaku 18V 3,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 3 ks |
| Kapacita baterie: | 300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 91 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP482RTJ Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/5,0 Ah, Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 51 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP458Z Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 91 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HP330DWE Aku příklepový šroubovák Li-ion 10,8V/1,3Ah
-18%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF484RFJ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V, 3,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 54 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita TD111DZ Aku bezuhlíkový rázový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V,bez aku Z
-17%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 135 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP484Z Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 54 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485RTJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/5,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 5,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma PTB-16B/230 R – stolní vrtačka s rychloupínacím sklíčidlem
- Stolní vrtačka PROMA PTB-16B/230 R s rychloupínacím sklíčidlemStolní vrtačka PROMA PTB-16B/230 R je pro svou jednoduchou konstrukci a základní výbavu cenově výhodná stolní vrtačka, u které je převod síly z jednofázového 230V motoru na vřeteno zajištěn klínovými řemeny přes čtyřstupňové řemenice. Díky své výbavě a robustnímu motoru s litinovým tělem je vrtačka ideální pro kutily a výukové dílny (školící zařízení).Hlavní výhody
- Osvědčená jednoduchá a robustní konstrukce vrtačky
- Vyšší váha zajišťuje větší stabilitu vrtačky
- Rychloupínací sklíčidlo 1-16 mm v základní výbavěZesílený sloup o průměru 60 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrická vrtačka s příklepem 550 W Powerplus POWC10110
-14%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Příkon: 550 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 3.000 min⁻¹
- Příklep: 30.000 - 48.000 min⁻¹
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „XP brushless“ 3085HC
- Napětí: 20 V Max, Akumulátorové články: Lithium-Ion, Volnoběžné otáčky: 0-500/0-1800 /min, Max. krouticí moment tuhý spoj: 130 nm, Bezkartáčový: Ano, Typ sklíčidla: Rychloupínací sklíčidlo s jednoduchou objímkou a aretací, Max. průměr vrtání do zdiva: 13 mm, Max. průměr vrtání do dřeva: 50 mm, Max. průměr vrtání do oceli: 13 mm, Nastavení krouticího momentu: 24+1+1, Max. rychlost příklepu: 0-7500/0-27000 /min, LED světlo: Ano
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Šroubovák vrtací s příklepem Aku SKIL 3020HB
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 55 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF489Z Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 550 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.800 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF489RTJ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V, 5,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V/5,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 550 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.800 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás