Vrtačky FIELDMANN
PodkategorieFdv 211050-e sds příklep.vrtač.fieldmann
-48%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 1050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | SDS-Plus |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 201205-e příklep.vrtačka fieldmann
-49%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 200501-e příklep. vrtačka fieldmann
-41%
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 200711-e příklep. vrtačka fieldmann
-32%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 200751-e příklep.vrtačka fieldmann
-45%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Proma RV-60S - Radiální průmyslová vrtačka
- tuhá a masivní konstrukce velký rozsah posuvů vřetena řazení za pomocí hydrauliky manuální řazení vybaveno frekvenčním měničem Schneider otáčky vřetena jsou znázorněny na displeji manuální řazení systém trochoidního tenkovrstvého mazání aretace pomocí hydraulického systému ve všech osách tlačítko chlazení a hlavní elektrický panel je vpravo od vřetena vybaveno koncovými dorazy vřetena aretace pomocí hydraulickému systému ve všech osách dodáváno včetně upínací kostkyMaximální průměr závitování (ocel) - M46 mmMaximální průměr závitování (litina) - M52 mm
Není skladem
Proma RV-40E - Radiální vrtačka
- tuhá a masivní konstrukce velký rozsah posuvů vřetena změna otáček za pomocí převodovky manuální řazení vybaveno koncovými dorazy vřetena tlačítko chlazení a hlavní elektrický panel je na sloupu mechanický systém mazání dodáváno včetně upínací kostkyZávitování do litiny - M18 x 2 Závitování do ocele - M14 x 1,75
Není skladem
Proma RV-80E - Radiální vrtačka
- tuhá a masivní konstrukce velký rozsah posuvů vřetena řazení za pomocí hydrauliky systém trochoidního tenkovrstvého mazání aretace pomocí hydraulického systému ve všech osách vybaveno koncovými dorazy vřetena tlačítko chlazení a hlavní elektrický panel je na sloupu aretace pomocí hydraulickému systému ve všech osách dodáváno včetně upínací kostkyZávitování do litiny - M30 x 3,5 Závitování do ocele - M24 x 3
Není skladem
Proma RV-63E - Radiální vrtačka
- tuhá a masivní konstrukce velký rozsah posuvů vřetena změna otáček za pomocí převodovky vybaveno koncovými dorazy vřetena systém trochoidního tenkovrstvého mazání aretace pomocí hydraulického systému ve všech osách tlačítko chlazení a hlavní elektrický panel je na sloupu aretace pomocí hydraulickému systému ve všech osách dodáváno včetně upínací kostkyZávitování do litiny - M24 x 3 Závitování do ocele - M20 x 2,5
Není skladem
Vrtačka s příklepem, click-lock, 850w EXTOL PREMIUM 8890032
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
Makita DA4000LR Úhlová vrtačka 2-13mm,710W
-12%
- Příkon: 710 W
- Otáčky naprázdno (přímý): 0 - 600 min-1
- Otáčky naprázdno (úhel 1): 0 - 400 min-1
- Otáčky naprázdno (úhel 2): 0 - 900 min-1
Není skladem