Vertikální panelové pily Worx power tools
PodkategorieWorx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640785
-19%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový pás - 13x1720/ 8z pro PP-250
-5%
- Pilový pás - 13x1720/ 8z pro PP-250Pilový pás s rozměry13x1720/ 8z je určen pro přesné a efektivní dělení dřevěných materiálů, nabízí přesný řez a dlouhou životnost díky robustní konstrukci. Určený pro pásové pily s odpovídající délkou
Není skladem
Worx garden WA0142 - Řetěz pro WG324E
Není skladem
Podélný doraz TS 57 Güde 58233
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 250
- Výška sestaveného zařízení v mm: 30
- Délka sestaveného zařízení v mm: 312
Není skladem
Pilový řetěz GEK 57/1,3/⅜" Güde 95021
-9%
- Počet vodících článků: 57
- Šířka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8"
- Délka: 535 mm
Není skladem
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 28t EXTOL PREMIUM 8803250
-7%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 28 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Oregon Pilový řetěz 3/8" 1,3mm ( lišta 10" ) 40 článků pro RACS 2520i / RPMT 520
-2%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 250 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Není skladem
Scheppach Vodící lišta 10" (25 cm) 3/8" 1,3 mm pro CSP 2540 / PCS 26
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 250 mm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Není skladem
10dílná sada pilových plátků Robust Line, varianta Wood and Metal, se stopkou T BOSCH 2607010542
-3%
- Obsah sady: T 123 X Progressor for Metal
- Zvýraznění výhody (krátké): Základ pro práci se dřevem a kovem
- Text s tvrzením o výkonnosti: Pro dřevo a kov
- (Verze), klíčový důvod RTB: Obsahuje pilové listy, které jsou speciálně určené pro přímé a křivkové řezy s čistými a rychlými výsledky
Není skladem
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100219
-15%
- Průměr mm: 25,4
- Otvor mm: 20,000
- Silné mm: 1,5
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640804
-12%
| Vnější průměr: | 230 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640787
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640775
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640645
-12%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita D-72300 kotouč pilový dřevo 210x2.5x30mm 40Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 415045455 lišta 45cm 1.5mm 3/8" pancéřová Dolmar
-20%
Není skladem
2 ks Pilový plátek HSS na kov 75/12 Kreator KRT041030
-6%
- Tato sada obsahuje 2 pilové plátky na kov, kompatibilní s většinou přímočarých pil.
- Mají délku 75 mm a 12 zubů na palec (TPI).
Není skladem
Fzo 2111 dámské zahr. rukavice fieldmann
-21%
- Dámské zahradní rukavice
- Fieldmann FZO 2111Spodní část vyrobená ze syntetické kůže
- Ideální pro ženy / děti
- Moderní vzor ve spojení s kvalitním materiálem
Není skladem
Fzp 9022-b lištaorg,40cm,0.375 fieldmann
-44%
- Délka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Dělení řetězu 0,375
- Vhodné pro pily FZP 5016-B/4216-B
Není skladem
Náhradní řetěz k 95167 Güde 95168
-28%
- Položka: Řetěz Oregon
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 10
- Výška sestaveného zařízení v mm: 5
- Délka sestaveného zařízení v mm: 420
Není skladem
Pilový pás 1826 x 10 x 0,65 mm - 6z/1" k pile GBS 250 Güde 83819
-24%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 1826
- Výška sestaveného zařízení v mm: 10
- Délka sestaveného zařízení v mm: 0,65
Není skladem
Pilový kotouč HM 305 x 25,4 mm - 40z Güde 54986
-25%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč HM 165 x 20 MM, 24Z Güde 58333
-10%
- Průměr pilového kotouče: 165 mm
- Středový otvor : 20 mm
- Délka: 165 mm
- Výška: 2,6 mm
Není skladem
Fzp 9012-b řetěz 35cm,0.325 fieldmann
-25%
- Dělení řetězu 0,325´ Šířka vodící drážky 0,058" / 1,5 mm Počet článků 60 Délka lišty 14´/ 355 mm Vhodné pro modely FZP 3001/4516 B
Není skladem