Utahováky rázové TOTAL
PodkategorieUtahovák rázový aku 1/2", brushless, 20v li-ion (2x), 2000mah, industrial TOTAL TIWLI2001
- Baterie: 20V Li-ion (2x)
- Extra: v tašce, rychlonabíječka
- Hmotnost s baterií: 2,1kg
- Kapacita baterie: 2000mAh
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový aku 1/2", brushless, 400nm, 20 v li-ion (2x), industrial TOTAL TIWLI2040
- Baterie: 20V
- Extra: 3ks ořechů
- Hmotnost s baterií: 3,5kg
- Kapacita baterie: 2000mAh
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový aku 1/4", brushless, 20v li-ion (2x), 2000mah, industrial TOTAL TIRLI2002
- Baterie: 20V Li-ion (2x)
- Extra: rychlonábíječka, taška
- Hmotnost s baterií: 2,1kg
- Kapacita baterie: 2000mAh
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Rázový utahovák ESS 350 Güde 58120
-26%
| Příkon: | 400 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 3200 min-1 |
| Max. kroutící moment: | 350 Nm |
| Počet rázů: | 4000 min-1 |
Není skladem
ESR 800 Rázový utahovák NAREX
-7%
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 1700 min-1 |
| Max. kroutící moment: | 1100 Nm |
| Počet rázů: | 2100 min-1 |
Není skladem
Pneumatická ráčna 1/2" PRO Güde 40123
-27%
- Provozní tlak: 6,3 bar
- Spotřeba vzduchu: 114 l/min.
- Max. točivý moment: 68 Nm
- Volnoběžné otáčky: 160 ot./min.
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791815, utahovák rázový 1/2" aku share20v, 400nm, brushless, 20v li-...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 400 Nm |
Není skladem
Makita DTD152Z Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 165 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorový rázový šroubovák „Compact Brushless“
- Akustický tlak: 89.
- Akustický výkon: 100.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací: < 2,5.
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák BSS 18-0-1/4 Güde 58505
-24%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Není skladem
Rázový utahovák ½" - sada Güde 40040
-22%
- Pracovní tlak: 6 bar
- Vsuvka: 1/4''
- Utahovací momenty: 100-300-569 Nm
- Maximální kroutící moment: 580 Nm
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák BSS 12 1”-0 Güde 58607
-27%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 80 Nm |
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák GDS 18V-400 BOSCH 06019K0020
-10%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 400 Nm |
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák GDR 180-LI BOSCH 06019G5124
-17%
- Volnoběžné otáčky, až: 2.800 Ot/min
- Hmotnost bez akumulátoru: 1,02 kg
- Krouticí moment, max.: 160 Nm
- Velikost tučně: M 6 – M 14
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák GDS 18V-450 PC BOSCH 06019K4103
-12%
- Volnoběžné otáčky, od: 0 Ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 1.000 Ot/min
- Volnoběžné otáčky: 0-1.000 Ot/min
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák GDS 18V-300 BOSCH 06019D8200
-12%
- Počet příklepů, až: 3.400 příklepů/min
- Volnoběžné otáčky, od: 0 Ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 2.400 Ot/min
- Volnoběžné otáčky: 0-2.400 Ot/min
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák GDS 250-LI BOSCH 06019G6121
-17%
- Krouticí moment, max.: 250 Nm
- Počet příklepů, až: 3.300 příklepů/min
- Volnoběžné otáčky, od: 0 Ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 2.400 Ot/min
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák GDS 18 V-LI HT BOSCH 06019B1300
-17%
- Volnoběžné otáčky, od: 0 Ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 1.900 Ot/min
- Volnoběžné otáčky: 0-1.900 Ot/min
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
Není skladem
Makita DTD154RTJ Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V/5,0Ah, Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 175 Nm |
Není skladem
Makita DTD153Z Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 170 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorový rázový utahovák „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
Není skladem
Makita DTD172Z Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Otáčky naprázdno: 0-1.100/2.100/3.200/3.600 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0-1.100/2.600/3.600/3.800 min-1
- Max. utahovací moment: 180 Nm
Není skladem
Aku rázový utahovák 1/2" 20V 220Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20150
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 220 Nm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 20V 180Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20100
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 1/2" 40V 350Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20400
-5%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 350 Nm |
Není skladem