Utahováky rázové EXTOL INDUSTRIAL
PodkategorieUtahovák rázový aku 1/2", brushless, 18v li-ion, 2x4000mah EXTOL INDUSTRIAL 8791255
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 260 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 250nm, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791810
-8%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2200 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 250nm, brushless, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL IN...
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2200 min-1 |
| Počet rázů: | 3300 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový aku 1/2", brushless, 18v li-ion, bez baterií a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791256
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 260 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791815, utahovák rázový 1/2" aku share20v, 400nm, brushless, 20v li-...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 400 Nm |
Není skladem
Podobné produkty
Pneumatická ráčna 1/2" Güde 40024
-28%
- Provozní tlak: 6 bar
- Spotřeba vzduchu: 240 l/min.
- Uvolňovací moment: 60 Nm
- Volnoběžné otáčky: 160 ot./min.
Není skladem
Makita DTD152Z Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 165 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorový rázový šroubovák „Compact Brushless“
-2%
- Akustický tlak: 89.
- Akustický výkon: 100.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací: < 2,5.
Není skladem
Rázový utahovák ½" - sada Güde 40040
-22%
- Pracovní tlak: 6 bar
- Vsuvka: 1/4''
- Utahovací momenty: 100-300-569 Nm
- Maximální kroutící moment: 580 Nm
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák BSS 12 1”-0 Güde 58607
-27%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 80 Nm |
Není skladem
RYOBI R18IW3-0 aku rázový utahovák ONE+ (bez baterie a nabíječky)
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 400 Nm |
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák GDS 18V-400 BOSCH 06019K0020
-10%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 400 Nm |
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák GDR 180-LI BOSCH 06019G5124
- Volnoběžné otáčky, až: 2.800 Ot/min
- Hmotnost bez akumulátoru: 1,02 kg
- Krouticí moment, max.: 160 Nm
- Velikost tučně: M 6 – M 14
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák GDS 18V-450 PC BOSCH 06019K4103
-12%
- Volnoběžné otáčky, od: 0 Ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 1.000 Ot/min
- Volnoběžné otáčky: 0-1.000 Ot/min
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák GDS 18V-300 BOSCH 06019D8200
-12%
- Počet příklepů, až: 3.400 příklepů/min
- Volnoběžné otáčky, od: 0 Ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 2.400 Ot/min
- Volnoběžné otáčky: 0-2.400 Ot/min
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák GDS 250-LI BOSCH 06019G6121
-17%
- Krouticí moment, max.: 250 Nm
- Počet příklepů, až: 3.300 příklepů/min
- Volnoběžné otáčky, od: 0 Ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 2.400 Ot/min
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák GDS 18 V-LI HT BOSCH 06019B1300
-17%
- Volnoběžné otáčky, od: 0 Ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 1.900 Ot/min
- Volnoběžné otáčky: 0-1.900 Ot/min
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
Není skladem
Makita DTD154RTJ Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V/5,0Ah, Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 175 Nm |
Není skladem
Makita DTD153Z Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 170 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorový rázový utahovák „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
Není skladem
Makita DTD172Z Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Otáčky naprázdno: 0-1.100/2.100/3.200/3.600 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0-1.100/2.600/3.600/3.800 min-1
- Max. utahovací moment: 180 Nm
Není skladem
Aku rázový utahovák 1/2" 20V 220Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20150
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 220 Nm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 20V 180Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20100
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 1/2" 40V 350Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20400
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 350 Nm |
Není skladem
Makita TW001GM201 Aku rázový utahovák 3/4"Li-ion XGT 40V/4,0Ah,Makpac
-21%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 1800 Nm |
Není skladem
Makita DTW190RFJ Aku rázový utahovák 1/2" Li-ion LXT 18V/3,0Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V/3,0Ah
- Otáčky naprázdno: 0 - 2.300 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0 - 3.000 min-1
- Max. utahovací moment: 190 Nm
Není skladem