Stolové sestavy AKADAS
PodkategorieVeGA OSCAR DeLuxe SET 7 AKADAS
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 88 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA COTSWOLD SET 7 AKADAS
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 88 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA COTSWOLD SET 6 AKADAS
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 88 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA COTSWOLD SET 4 AKADAS
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 88 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA OSCAR DeLuxe SET 6 AKADAS
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 88 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA OSCAR DeLuxe SET 4 AKADAS
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 88 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
MFG ZINGST 4 PLUS - 140
| Deska stolu: | Kov |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Kov |
| Délka stolu: | 140 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PUERTO DeLuxe VeGA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 70 cm |
| Šíře stolu: | 50 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGAS TEREZA SET6 KOMPLET
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 140 cm |
| Šíře stolu: | 85 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ELBA SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 180 cm |
| Šíře stolu: | 75 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA SET 4
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 135 cm |
| Šíře stolu: | 80 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
QUEEN VeGA 6
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
TEAK POHODA SET 4 VeGA
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 120 cm |
| Šíře stolu: | 75 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MERANTI PARIS SET6 VeGA
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 200 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MONROO VeGA 4
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada záhradního nábytku ella fieldmann
-17%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 96 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
TUVALU VeGA set 7 DeLuxe
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 180 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
IPAE SICILIA DeLuxe SET 6 IPAE-PROGARDEN
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
IPAE ARENA DeLuxe IPAE-PROGARDEN
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 53 cm |
| Šíře stolu: | 53 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
IPAE STROMBOLI DeLuxe IPAE-PROGARDEN
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 76 cm |
| Šíře stolu: | 53 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGAS PATRICIA 6
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 140 cm |
| Šíře stolu: | 85 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MERANTI RODOS SET 8 VeGA
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 180 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PORTORIKO GREY DeLuxe VeGA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 93 cm |
| Šíře stolu: | 56 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MERANTI VICTORIA COMBI SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 180 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PRINCE VeGA 4
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 120 cm |
| Šíře stolu: | 75 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
NEVADA VeGA 6
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MONROO COMBI VeGA 6
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada zahr. nábytku rony i. fieldmann
-17%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 96 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada zah. nábytku melisa light fieldmann
-15%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 71 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada zahr. nábytku ruby light fieldmann
-16%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 96 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás