Stavba a dílna Cedima
PodkategorieKotouč diamant.EC-110 125x22,2
- Hladký kotouč 125mm
Skladem - ihned k odběru
Cedima diamantový kotouč beton basic 230 mm
- Popis pro:Diamantový kotouč CEDIMA BETON BASIC230 mmPoužití na řezání betonu cihel a lehce armovaný beton.Průměr kotouče 230 mmVelice kvalitní kotouč za rozumnou cenu !
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řezný kotouč Rhodius 115x1,6mm INNOX
- Vhodnost materiálu Inox, ocelTloušťka 1,6 mmRozměr, Ø 115 mmMnožství 1 ks
- S krátkou rozpojovací dobou a dlouhou životností nabízí specialista z ušlechtilé oceli dobrý poměr ceny a výkonu. Bez železa a síry. Povolení KWU.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamant.EC-110 115x22,2
- Hladký kotouč 115 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791800
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - ihned k odběru
150×22 80 A-B02 Fíbrový brusný kotouč na kov a dřevo NAREX
-3%
- ø kotouče: 150 mm
- Zrnitost: R80
Skladem - ihned k odběru
VYS 25-21 Vysavač NAREX
-7%
- Napájecí napětí: 230 V
- Jmenovitý příkon: 1 200 W
- Max. příkon připojeného zařízení: 2 400 W
- Celkový příkon max.: 3 600 W
Skladem - ihned k odběru
Pojistný kroužek pro AD 15 2150115 Aircraft
-10%
- Průměr trubky: 15 mm
Skladem - ihned k odběru
Hadicová vsuvka 13 mm, 1/2" AG 2200180 Aircraft
-26%
Skladem - ihned k odběru
Nůž ulamovací s výztuhou, 18mm, auto-lock FORTUM 4780022
-35%
- Technické parametry: 18mm, Auto-lock
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: s funkcí rychlého povysunutí a automatického zasunutí čepele
Skladem - ihned k odběru
Pásky stahovací na kabely černé, 380x7,6mm, 50ks, nylon pa66 EXTOL PREMIUM 8856170
-19%
- Info: teplotní rozsah použitelnosti -40-85°C, minimální teplota při instalaci 0°CMateriál: nylon PA66
- Normy: CE
- Technické parametry: 380x7,6mm, 50ks
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Worksite WT1129 - Kleště sika 250 mm
- Kvalitní kleště s ergonomickou rukojetí v tradiční designu
- Použité materiály předurčují kleště pro středně náročnou práci
- Tělo kleští je z kvalitní vysokouhlíkové ocele s leštěným povrchem
Skladem - ihned k odběru
HW 3600 Easy AL-KO
- Objem expanzní nádoby v l 17Tlakový spínač mechanickyMaximální dopravní výška v m 38Průměr tlakového potrubí G 1" (33,3 mm)Filtr anoGarantovaná hlučnost [db (A)] 76Pohon čerpadla 1 polohaTlakový vypínač v barech 2.8Tlakoměr manometrKlíč na filtr neAkustický výkon LwA[dB(A)] 74Maximální tlak v barech 3.8Maximální sací výška v m 8Tlakový spínač v barech 1Ochrana proti chodu nasucho nePrůměr sacího potrubí G 1" (33,3 mm)Maximální průtok l/h 3600Značka AL-KOProduktová řada EasyVýkon motoru ve wattech 850
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák aku 3,6v li-ion, 1300mah se svítilnou EXTOL CRAFT 402114
-17%
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová, 350w EXTOL CRAFT 410130
| Příkon: | 350 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska na řetězy 220W Powerplus POWXG1066
-10%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 180 W
- Otáčky naprázdno: 6.300 min⁻¹
- Průměr kotouče: 100 mm
Skladem - ihned k odběru
HECHT 9936 - accu pila
-10%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
Horní frézka 1.500 W Powerplus POWX093
-13%
- Výkon: 1500W-230V-50Hz
- Otáčky: 6.000 - 26.000 min⁻¹
- Kabel: 3m
- Max. pracovní hloubka: 53 mm
Skladem - ihned k odběru
P Kleště odizolovací automatické Kreator KRT606004
-7%
- Automatické odizolovací kleště
- Drátová řezačka
- Tlačítko nastavení tlaku
Skladem - ihned k odběru
Stahovací pásky bílé 7,6x300mm, 25ks Kreator KRT556006
-9%
- Rozměr: 7,6x300mm Barva: bílá 25ks
Skladem - ihned k odběru
Páčidlo s vytahovačem hřebíků HEX 600mm Kreator KRT465002
- Délka: 600 mm
- HEX: 16 mm
Skladem - ihned k odběru
Modelářské nožíky sada 36ks Kreator KRT452002
-6%
- 2x držák nožíků potažený pryží
- 2x děrovací čep
- Přesný šroubovák
- Pinzeta
Skladem - ihned k odběru
Sada pilníků 3ks 250mm Kreator KRT451000
-5%
- Délka: 250 mm
- 1x: Plochý pilník
- 1x : Půlkulatý pilník
- 1x: Kulatý pilník
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 - G80 Kreator KRT220005
-16%
- Tyto brusné papíry jsou určeny na dřevo a kov
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 254mm 40T Kreator KRT020427
-27%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 18T Kreator KRT020402
-18%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Nůžky na trubky 42 mm Kreator KRT000706
-6%
- Průměr řezané trubky: 42 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita 838175-3 vložka Makpacu DGA504RMJ
-12%
Skladem - ihned k odběru