Šroubováky Worksite
PodkategorieWorksite CD330-20L - Aku vrtačka šroubovák 20V 30Nm 2x1,5Ah
-5%
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
|---|
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CD334H - Aku vrtačka s příklepem 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plus
-5%
- CD334H - Aku vrtačka s příklepem 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plusCD334H - Aku vrtačka s příklepem je výkonná 20V akumulátorová příklepová vrtačka od společnosti WORKSITE je vybavena 3 funkcemi: vrtáním, příklepovým vrtáním a šroubováním.Jedná se o dokonalý nástroj pro každou práci s vrtáním nebo šroubováním v domě a kolem domu! 20V Li-ion baterie zajišťuje vyšší výkon stroje. Snadno se používá, je stvořen pro náročné práce a zajišťuje dokonalou manipulaci. Poskytuje maximální otáčky 1 500 ot/min a vysokou úroveň efektivity na pracovišti při šroubování do dřeva nebo vrtání do dřeva či kovu.Hlavní výhody
- Dobře vyvážená konstrukce s ergonomickým středovým držadlem a měkkým pogumovaným povrchem
- Snadná manipulace a obsluha díky kompaktnímu provedení
- Optimální na šroubování do dřeva či vrtání do dřeva a kovu v těsných prostorechAkumulátorové nářadí pro maximální svobodu, pohodlí a bezpečnost
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CD320H - Aku vrtačka s příklepem Brushless 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plus
-5%
- CD320H - Aku vrtačka s příklepem Brushless 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plusCD320H - Aku vrtačka s příklepem je výkonná 20V akumulátorová příklepová vrtačka od společnosti WORKSITE s bezkartáčovým motorem.Tento model je vybaven 3 funkcemi: vrtáním, příklepovým vrtáním a šroubováním.Jedná se o dokonalý nástroj pro každou práci s vrtáním nebo šroubováním v domě a kolem domu! Snadno se používá, je stvořen pro náročné práce a zajišťuje dokonalou manipulaci.je vybaven bezuhlíkovým motorem, což znamená delší životnost nářadí a více odvedené práce na jedno nabití. Poskytuje maximální otáčky 1 800 ot/min a vysokou úroveň efektivity na pracovišti při šroubování do dřeva nebo vrtání do dřeva či kovu.Hlavní výhody
- Dobře vyvážená konstrukce s ergonomickým středovým držadlem a měkkým pogumovaným povrchem
- Nová úroveň kompaktní konstrukce s vysokým výkonem a bezuhlíkovým motoremVysoce účinný bezuhlíkový motor zajišťuje delší pracovní dobu a životnost nářadí
- Díky funkci příklepového vrtání je vhodná na celou řadu různých prací, dokonce i se zdivem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Aku šroubovák FLEX DD 2G 18.0 EC LD/2.5 Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák FLEX PD 2G 18.0 EC LD/2.5 Set
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485SFJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtací šroubovák aku, růžový, 12v li-ion, 1300mah, v tašce EXTOL LADY 402401
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Není skladem
Sádrokartonářský šroubovák TBS 710 Güde 58132
-28%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Jmenovitý příkon: 710 W
- Volnoběžné otáčky: 0 - 4.000 ot./min.
- Max. krouticí moment: 9,8 Nm
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791152, vrtací šroubovák aku, 16,6v li-ion (2x), 2000mah EXTOL INDUS...
| Napětí akumulátoru: | 16,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 33 Nm |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891152 vrtací šroubovák aku, 12v li-ion (2x), 1500mah EXTOL PREMIUM ...
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 21 Nm |
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 12v li-ion, 1500mah EXTOL PREMIUM 8891150
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 21 Nm |
Není skladem
Akumulátorový vrtací šroubovák BS 12-201-20K Güde 58602
-27%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem
Aku precizní šroubovák 4V plus přísl. Powerplus POWX00416
| Napětí akumulátoru: | 4 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 320 mAh |
| Max. krouticí moment: | 0.4 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Není skladem
ASP 202-2B Akumulátorová příklepová vrtačka NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 67 Nm |
Není skladem
Akumulátorový vrtací šroubovák BS 12-202-20K Güde 58603
-24%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem
Akumulátorový šroubovák s příklepem BSB 18-0 Güde 58503
-27%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová vrtačka „XP brushless“
- Napětí: 20 V Max.
- Bezkartáčový: Ano.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
- Volnoběžné otáčky: 0-500/0-1800 /min.
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 12v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891150T
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 21 Nm |
Není skladem
Makita DDF482RFX1 Aku vrtací šroubovák s příslušenstvím Li-ion LXT 18V/3,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 600 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 12v, li-ion (2x), 1500mah TOTAL TDLI12208
- Baterie: 12V
- Kapacita baterie: 1500mAh
- L/p chod: ano
- Max. utahovací moment: 20Nm
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 20v li-ion (2x), 2000mah TOTAL TDLI200215
- Baterie: 20V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 1,3kg
- Kapacita baterie: 2000mAh
- L/p chod: ano
Není skladem
Akumulátorový šroubovák s příklepem BSB 12-201-20K Güde 58605
-28%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791805, vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 80 Nm |
Není skladem
Vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791802
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Max. krouticí moment: | 80 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
| Max. otáčky: | 2000 min-1 |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891802, vrtací šroubovák aku, 18v li-ion (2x), 1500mah EXTOL PREMIUM...
- Baterie: 18V Li-ion (2x)
- Hmotnost s baterií: 1,3kg
- Kapacita baterie: 1500mAh
- L/p chod: ano
Není skladem
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-110 C BOSCH 06019G010C
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 110 Nm |
Není skladem
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 120-LI BOSCH 06019G8002
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Není skladem