Šroubováky Gadget
PodkategorieGadget Sada šroubovacích bitů 1/4 CrV (12 ks)
-5%
- Počet kusů: 12
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- 3 x 25 mm
- 3 x 50 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada šroubovacích bitů PH3 1/4 CrV (10 ks)
-6%
- Počet kusů: 10
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- PH 3x50
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada nástrčných hlavic 10x42 1/4 (5 ks)
-6%
- Počet kusů: 5
- 10 x 42 mm
- magnetické
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada šroubovacích bitů PH2 1/4 CrV (10 ks)
-6%
- Počet kusů: 10
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- PH 2x50
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada šroubovacích bitů PH1 1/4 CrV (10 ks)
-6%
- Počet kusů: 10
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- PH 1x50
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada nástrčných hlavic 10x65 1/4 (5 ks)
-6%
- Počet kusů: 5
- 10 x 65 mm
- magnetické
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita B-47276 vrták SDS-Plus V-plus 5x260/200mm
-22%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-48103 vrták SDS-Plus V-plus 20x550/600mm = oldP-23662
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-48240 vrták SDS-Plus V-plus 25x550/600mm
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-64238 špičák samoostřící SDS-Plus 250mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-64244 sekáč plochý samoostřící SDS-Plus 250x20mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-64272 sekáč plochý samoostřící SDS-Max 400x25mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-11374 vrták SDS-Max 16x400/540 (čtyřbřitý)
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-52679 děrovka BiM 73mm (se závitem 5/8" 18UNF a otvory)
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-58833 sukovník Forstner 8mm
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-58849 sukovník Forstner 10mm
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-58855 sukovník Forstner 12mm
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-58920 sukovník Forstner 24mm
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-73570 záhlubník HSS 12,4mm
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-73586 záhlubník HSS 16,5mm
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10301-a aku vrtačka fieldmann
-40%
| Napětí akumulátoru: | 14,4 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 9003-56r sada s bity 56ks fieldmann
-34%
- Bit 25mm: PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3 - 3x SL4.0, SL5.0, SL6.0 - 2x T10mm, T15mm, T20mm, T25mm, T27mm, T30mm, T40mm - 2x TR10mm, TR15mm, TR20mm, TR25mm, TR27mm, TR30mm,TR40mm - 1x H3.0, H4.0, H5.0 - 1x Bit 75mm: PH2, PH3, PZ1, PZ2, SL6.0mm T20mm T25mm - 1x
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 10102-a aku šroubovák fieldmann
-41%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10201-a aku vrtačka fieldmann
-24%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduv 70215-0 20v vrtačka fieldmann
-35%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 10155-a aku šroubovák fieldmann
-41%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3.5 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 10101-a aku šroubovák fieldmann
-44%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduv 70105-0 20v vrtačka fieldmann
-33%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 10103-a aku šroubovák fieldmann
-31%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 800 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák BS 18-0 II Güde 58524
-24%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás