Sety zahradního nářadí Hecht
PodkategorieSNOW SHOES L - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost L (42 - 46).
Skladem - ihned k odběru
HECHT CHAINOIL 4L - olej na řetězové lišty
- Speciální olej pro mazání lišt řetězových pil - objem 4 l
Skladem - ihned k odběru
Kanystr HECHT 20 l
- Plastový kanystr o objemu 20l.
- Vhodný pro přepravu a skladování pohonných hmot.
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES S - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost S (35 - 38).
Skladem - ihned k odběru
HECHT 10101530 - struna čtvercová 3 mm x 15 m
-2%
- Struna čtvercová 3 mm x 15 m.
Skladem - ihned k odběru
004112 - set trysek
-21%
- Set trysek k HECHT 4112, 4116, 4122 a 4166.
Skladem - ihned k odběru
001060D - pilový řezný kotouč
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Podobné produkty
Rukavice lurex, velikost 11" EXTOL PREMIUM 8856653
- Technické parametry: velikost 11"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- Pracovní rukavice speciál, vel. 9
-7%
- Luxusní pracovní i sportovní rukavice
- Syntetická kůže ve dlani se silikonovým potiskem a gelovým polstrováním, ve svrchní části strečový SPANDEX a neopren v oblasti kloubů
- Neoprenová manžeta na suchý zip s logem
- Ideální pro práce s potřebou citlivého úchopu i odolnosti, pro mechanické práce či manipulaci s nástroji
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3SSA500105 Výstupní pás dopravníku šířka 200mm Lumag
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 60T Kreator KRT020428
-14%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 160mm, 24T Kreator KRT020303
-10%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Oblozky štípače Lumag HOS 8 400V - spodní sada
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní strunové cívky GFS-GME, 2dílná sada Güde 94035
-24%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 110
- Výška sestaveného zařízení v mm: 85
- Délka sestaveného zařízení v mm: 115
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX sada trysky (X5978-5979)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PUBERT Radlice VARIO-complete
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PUBERT Vyorávač brambor
- PUBERT Vyorávač brambor pro kultivátorPUBERT VARIO 55P C3, PUBERT VARIO 65B C3
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PUBERT Hrobkovací KIT s kov. koly
- PUBERT Hrobkovací KIT s kovovými koly pro kultivátor PUBERT ECO 55P C2, PUBERT ECOMAX65B C2, PUBERT ARO 65B C3 (nutné dokoupit 188300008001 adaptér pro hrobkovací kit), PUBERTVARIO 55P C3, PUBERT VARIO 65B C3.Vnitřní šírka mezi koly 150mm, vnější šířka 330mm, šířka kola 90mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 100x50x6-Přírodní VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 100x50x6-15O VeGA
- Podsedák tloušťka 60mm.Možno objednat k sestavě VICTORIA SET 6, ROMA SET 6 a sestavě VeGAS CELERY 6-AL.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Trubka k postřiku stromů karbonová, 120 cm
-9%
- Trubka k postřiku stromů, karbonová, 120 cm. Z uhlíkového vlákna pro práci bez únavy, celková hmotnost pouze 60 gramů.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO Pilový řetěz .325" 1,5 mm ( lišta 16" ) 64 článků pro RPCS 5040 / RPCS 5140
-11%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 400 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Olej pro Airboy Silence, 0,5 l 2500016 Aircraft
-10%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Olej pro pneumatické nářadí 250 ml 2500010 Aircraft
-10%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Žací struna do sekačky s jádrem, kruhový profil, 2,0mm, 15m, pa66 EXTOL PREMIUM 8870903
- Materiál: PA66
- Technické parametry: 2,0mm, 15m
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o125x2,2x22,2mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803207
| Vnější průměr: | 125 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 22.2 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 10" EXTOL PREMIUM 8856637
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 10"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PROMA 2-STROKE - Motorový olej 1l
-6%
- Vysoce výkonný motorový olej
- pro dvoudobé benzínové motory.Vhodný zejména pro zatížené
- vysokootáčkové dvoudobé motory
- zahradní, lesnické a malé
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč 200x2,2x16 (20z)
-5%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1002 - Pilový kotouč - 160x2,3x20 (24z)
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás