Sety zahradního nářadí Ferm
PodkategorieFerm CSA1047 - Pilový kotouč 24z (TCT) pro CSM1043
-17%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Ferm Pilový kotouč 200x2,2x16 (20z)
-6%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1002 - Pilový kotouč - 160x2,3x20 (24z)
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm GTA1001 - Struna s cívkou pro GTM1002
-5%
- GTA1001 - Struna s cívkou pro GTM1002
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 305x3,0x25,4 (40z)
-5%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1048 - Pilový kotouč 44z (HSS) pro CSM1043
-12%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,6x30/16 (60z)
-6%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,8x20/16 (72z)
-6%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Pilový kotouč na dřevo 305mm, 60T Kreator KRT020430
-7%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 48T Kreator KRT020421
-14%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Solo dvojitá Y tryska k typu 433
-4%
- Dvojitá Y tryska k typu SOLO 433
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč HM 255 x 30 mm - 40z Güde 55264
-25%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vysokotlaká pistole AG 1175 Güde 85904
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 42
- Výška sestaveného zařízení v mm: 170
- Délka sestaveného zařízení v mm: 850
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Olej V-GARDEN Torsa 5W30 1L VeGA
- olej pro 4-taktní motory zahradní techniky-zimní provoz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX Pistole s hadicí (6000) Futura PRO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 557 sběrný koš k zamet. kartáči
- Jedná se o originální příslušenství k zametacímu kartáči VeGA 555 4in1. V balení je dodáváno pouze toto příslušenství bez základní pohonné jednotky a zametacího kartáče, pohonná jednotka VeGA 555 4in1 není součástí dodávaného příslušenství.Sběrný koš ke kartáči: 62 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtací nástavec GE 150mm Güde 94163
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 150
- Výška sestaveného zařízení v mm: 786
- Délka sestaveného zařízení v mm: 150
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz PE20 (4334)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 98x50x10 - červený AKADAS
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803251
-8%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 300x3,0x30mm, 96t EXTOL PREMIUM 8803248
-9%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 96 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PUBERT Kolový KIT VARIO
- PUBERT Kolový KIT 400x8 VARIO pro kultivátorPUBERT VARIO 55P C3, PUBERT VARIO 65B C3
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stěny - párty stan GARDEN-set od 2018 VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PUBERT KIT pro orbu 400x8 VARIO
- PUBERT Kompletní KIT pro orbu - kultivátor PUBERT VARIO 55P C3, PUBERT VARIO 65B C3- Kompletní KIT pro orbu(šípová kola 400x8 včetně nábojů, KIT závaží - kolové i přední protizávaží,jednostrannýpluh,závaží a adaptéry)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PUBERT Provzdušňovací KIT
- PUBERT Provzdušňovací KIT pro kultivátor PUBERT UNO 54 20P, NANO 20R, MESO 35P C2.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 175x50x6 zelený VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 195x60x6 - červený VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stříška Ipa Reti Gritti
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Garáž Robolinho® GEN III AL-KO
- Garáž pro robotickou sekačku Robolinho® Gen IIINový kryt z plastu odolného proti UV záření optimálně chrání všechny robotické sekačky Robolinho® před povětrnostními vlivy během nabíjení a doby nečinnosti, aniž by zasahoval do funkčních procesů. Díky praktickému skládacímu mechanismu je také zaručen snadný přístup k uživatelskému rozhraní robotické sekačky. Západka také fixuje střechu v otevřené poloze.Vhodný pro všechny modely Robolinho®300 E, 500 E, 500 W, 700 W, 1200 W a 2000 W350, 550, 520, 822, 1423, 2323 W,včetně upevňovacích kolíků pro pevné ukotvení na trávníku. Rozměry š x v x h: 60x57x39 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nůž - 5300 BRV, BRVC,533VS,5375 AL-KO
- Náhradní nůž AL-KO 52 cm pro 5300 BRV, BRVC, 533 VS, 5375
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní kotouče pro čistič spár MB 2010 AL-KO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kryt postřiku kulatý kompletní včetně trysky
-8%
- Kryt postřiku kulatý kompletní včetně trysky (k tomu doporučeno 49457 nebo 49428).Kryt postřiku s tryskou pro kruhový postřik (plný kužel) vhodný pro bodovou aplikaci, kruhový.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás