Sekačky na trávu Worx
PodkategoriePodobné produkty
Makita 191G95-7 řetěz pilový 11.5cm 1.3mm 1/4" .050" 42čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
38.2 Li Comfort 18V SET AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 300 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Robotická sekačka Robolinho® 700 W AL-KO
- Kapacita baterie (interní) Ah 2.5Napětí baterie (interní) V 20Počet vstupních bodů 3Nastavení výšky sečení Manuálně - plynuleAkustický výkon LwA[dB(A)] 56Doba nabíjení akumulátor v min 50Maximální stoupavost v % 45Počet nožů 4Garantovaná hlučnost [db (A)] 60Dešťový senzor anoVýdrž baterie (interní) v min 60Konektivita AL-KO připojení WLANVhodná plocha do m² 700Úsporný režim Eco AnoZnačka solo® by AL-KOProduktová řada PremiumŠířka záběru v cm 22Výška sečení min./max. v mm 22 - 55
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
GTE 450 Comfort AL-KO
- Otočná žací hlava anoDělitelná hřídel neNáhradní cívka anoTeleskopická rukojeť anoGarantovaná hlučnost [db (A)] 96Akustický tlak v LpA[dB(A)] 85Odchylka KpA [dB (A)] 2Hodnota K (m/s^2) 2Akustický výkon LwA[dB(A)] 94Hodnota vibrací (m/s^2) 3.15Typ pohonu ElektrickýNavíjení struny automaticky poklepemZnačka AL-KOProduktová řada ComfortPracovní šířka v cm 30Výkon motoru ve wattech 450
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
4852 VS ALU AL-KO
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 47 cm |
| Plocha trávníku: | 1500 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3.22 Li Easy 18V SET AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Záběr sekačky: | 32 cm |
| Plocha trávníku: | 300 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Trojúhelníkový nůž HC15H Lumag
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Benzinová sekačka s pojezdem 145cc 460mm Powerplus POWXG60240X
-10%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 600 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hydrokontrola AL-KO
- Hydrokontrola AL-KO je tlakový spínač se zpětným ventilem a ochrana proti běhu na sucho v jednom.V kombinaci se zahradním nebo ponorným čerpadlem získáte plnohodnotnou automatickou vodárnu.Díky standardizovanému zapojení je montáž velmi jednoduchá.Hydrokontrola dodává stabilní množství vody (max. 7200 l) při konstantním tlaku.Funkční rozsah tlakového spínače je následující: zapnutí ca 1,8 baru, vypnutí max. 8 baru.S hydrokontrolou AL-KO můžete Vaše čerpadlo přestavit na automatický provoz, bez nutnosti manuálního odpojování čerpadla ze sítě.Jako u všech výrobků AL-KO, hydrokontrola se vyznačuje kvalitním zpracováním a dlouhou životností.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 166094-6 nosný popruh jednoramenný Makita pro DUB
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 40551 nastavitelná stříkací tryska HW150
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 3640960 vysokotlaká hadice 8m HW132
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 3640660 vysokotlaká hadice 5,5m HW111
-9%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 3083550 vysokotlaká hadice 10m HW140/151
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 3195 kovová tryska HW120
-10%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 3640090 tryska na saponát snádobou HW102
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 40867 tryska rotační HW131=old40730, 40169
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 40246 tryska HW140
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 195149-0 strunová hlava poloautomatická 2,4mm, závit M10x1,25LH
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 197296-3 strunová hlava poloautomatická 2,0mm, 3m, závit M10x1,25LH
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 198854-8 strunová hlava poloautomatická 1,65mm, závit M8x1,25RH
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DA00000001 strunová hlava 1,65mm pro ET40, UR3000
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LE00834534 brýle pro práci s laserem=oldLE00775111
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-08676 kotouč pilový dřevo Efficut 185x1.45x30mm 24Z = new E-08682
-12%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás