Sekačky na trávu Worx power tools
PodkategorieWorx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Poduška pro houp. Beirut Reti Gritti
Není skladem
Jutovina- sedák houpačky 150cm Reti Gritti
Není skladem
Jutovina- sedák houpačky 135cm Reti Gritti
Není skladem
KZ Vrták 120mm
Není skladem
Sedák 100x50x6-20H VeGA
Není skladem
Stříška Santa Fe V-Garden
Není skladem
Stříška Riga V-Garden
Není skladem
Stříška Beirut V-Garden
Není skladem
Stříška Acapulco V-Garden
Není skladem
Půdní vrták, 250mm ACTIVE
- Délka 730mm, váha 9,8 kg.
Není skladem
Půdní vrták, 100mm ACTIVE
- Délka 730mm, váha 4,1kg.
Není skladem
Cívka strunová, SADA (GPS 1800 Güde 94080
-25%
Není skladem
ŘETĚZ PIL. 21BP OREGON K 94087 Güde 94088
Není skladem
Riwall PRO RMR 61 CRD travní rider 61 cm s funkcí 3 v 1 a automatickou převodovkou
- Záběr sečení: 61 cm
- Maximální výkon motoru: 4,5 kW
- Objem koše: 150 l
- Pro údržbu plochy: 3000 m2
Není skladem
4751 VSI-B AL-KO
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Pwf Bta 42 - Zádový Popruh S Kapsou AL-KO
- Hmotnost cca v kg 1,7
Není skladem
Sekačka Rot. Aku. Sba 4237 Li Sp Pwf AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 42 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 42 cm |
| Plocha trávníku: | 600 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
Popruh Solo by AL-KO DS Semi-Profi
- Kvalitní polstrovaný dvouramenný popruh pro pohodlné nesení křovinořezu a benzínových strunových sekaček.
Není skladem
470 VS-B Premium AL-KO
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Benzínová sekačka AL-KO Highline 46.9 SP-H
- Produktová řada HighlineObsah sběrného koše v litrech 70Funkce 3inOnefunctionFunkce Mulčování, Sbírání, SečeníZdvihový objem v ccm 145Výkon kW 2,7Tělo sekačky ocelový plechVýrobce motoru HondaPohon kol jednorychlostníØ Kol 200/280Kola s kuličkovými ložisky anoPro travní plochy do(v m²) 1 400Pracovní šířka v cm 46Výška střihu 30-80 mmNastavení pracovní výšky centrálně, 7 polohHmotnost cca v kg 35
Není skladem
Robolinho® 500 E AL-KO
- Produktová řada AL-KOTyp AKU baterie 20 V / 2.25 AhPočet nožů 4Pro travní plochy do(v m²) 500Pracovní šířka v cm 20ot./min 4 000Hmotnost cca v kg 7,6Doba chodu / nabíjení akumulátoru až 50/60 minLautstärke im Mähbetrieb 60 dB(A)
Není skladem
Základnová stanice Robolinho® GEN I + II AL-KO
- Základnová nabíjecí stanice pro sekačky Robolinho® GEN I a IIVhodné pro modely 100, 110, 1100, 3000, 3100, 4000, 4100Dodáváno včetně kabelového vedení a transformátoru
Není skladem
Náhradní struna čtyřhranná 36 m, 3,3 mm AL-KO
- Kvalitní náhradní struna pro motorové kosy AL-KO a solo® by AL-KO. Čtyřhranný průřez o průměru 3,3 mm, délka 36 m.
Není skladem
Sněhové řetězy (23") AL-KO
- Bezpečný pohyb a dobrá přilnavost na kluzkém povrchu - se sněhovými řetězy AL-KO zůstane Váš zahradní traktor bezpečně ve stopě.Sněhové řetězy AL-KOSněhové řetězy jsou určeny pro pneumatiky o rozměru 23 x 10,5 - 12. S nimi se výrazně zlepší trakce na sněhu a kluzkém povrchu. Sněhové řetězy AL-KO jsou vyrobeny z tvrzené oceli s pozinkovou povrchovou úpravou pro delší životnost. Zvláště v mrazivých podmínkách je důležité, že montáž je rychlá a jednoduchá.Sněhové řetězy AL-KO můžete koupit přímo v našem webshopu, nebo u našich prodejců.
Není skladem