Sekačky na trávu Worx power tools
PodkategorieWorx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita 949000033 kanystr 5l, transparentní
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-06507 strunová hlava poloautomatická 3,0mm, 3m, závit M10x1,25LH
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-07917 kotouč pilový dřevo MFORCE 170x2x30mm 16Z = new B-31946
-20%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-69272 kotouč pilový ocel Efficut 136x1.1x20mm 45Z = new B-69319
-12%
| Vnější průměr: | 136 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DA00000659 strunová hlava poloautomatická 2,0mm závit M8x1,25RH
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-07696 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 24Z = new E-07705
-20%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita WL00000358 kryt grilu komplet MW001G
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita YA00000681 strunová hlava poloautomatická 2,0mm závit M10x1,25LH=old YA00000633
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
NŮŽ NOŽOVÉ HŘÍDELE PRO HC1500EW/HC15
-2%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ochranné brýle 2607990030
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 216X30, Z40 WZ 5°NEG. (628060000)
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 15 cm (1/4" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorovou prořezávací pilu MS 18 LTX 15
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz Oregon 40 cm (3/8" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorové řetězové pily MS 36-18 LTX BL 40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč HM 254 x 30 mm - 24z Güde 55163
-25%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8898143 kanystr ocelový na benzín, 20l EXTOL PREMIUM 8863200
- Technické parametry: 20l
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: vhodný na benzín, naftu a oleje
Není skladem
Předsazený filtr pro zahradní čerpadla Güde 94460
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 120
- Výška sestaveného zařízení v mm: 195
- Délka sestaveného zařízení v mm: 180
Není skladem
VERDEMAX pistolová sada (5994-5998-5999)
Není skladem
Náhradní cívka se strunou GTLi 18V , GT2025 AL-KO
- Náhradní cívka se strunou pro modely: GTLi 18 V GT 2025 18 V
Není skladem
Riwall PRO Pěnovací tryska pro REPW 100/120/150/170 SET
-10%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republicemail: garland@garland.cz
Není skladem
CT 400 Přívěsný vozík AL-KO
- Stabilní a univerzální přívěsný vozík pro traktory AL-KO Black Edition. Lze použít pouze ve spojení s tažným zařízením, prod. č. 119831.NaklápěcíMax. nosnost 400 kgMax. hmotnost nákladu při stoupání / klesání 200 kgMax. rychlost 5 km/hVelká robustní rukojeťLze použít také jako nezávislý dopravní prostředekRobustní kola o rozměru 16x6,5-8Váš dokonalý pomocník na zahradě. Velmi univerzální a lze jej také použít jako samostatný dopravní prostředek. Bez ohledu na to, zda chcete přepravovat odřezky, listy, hnojivo, kompost, písek, mulčování, dřevo nebo jiné materiály. Snadno se sklopí pomocí velké rukojeti, pomocí které můžete také s přívěsem snadno manipulovat.
Není skladem
Houpačka MILANO úchyt hl.konstrukce VeGA
Není skladem
Sedák 130x48x10cm VeGA
- Podsedák tloušťka 100mm.Možno objednat k zahradní houpačce VeGAS pro 3 osoby.Upevnění ke konstrukci pomocí tkanic ve dvou rozích každé podušky.
Není skladem
Sekačka Rot.benz. Cl. 4.66 P-a Edit. AL-KO
| Výkon motoru: | 1.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Není skladem
Pilový kotouč na dřevo HM 700x30x4,2 - 42Z Güde 1865
-29%
- Typ pilového kotouče: HM
- Průměr pilového kotouče: 700 mm
- Otvor pilového kotouče: 30 mm
- Počet zubů: 42
Není skladem