Sekačky na trávu Worx power tools
PodkategorieWorx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
KVM 500
-5%
- Motor 4-taktní benzínový motorLONCIN OHVObjem196 cm³Výkon4,1 při 3 600 ot/min.Palivobezolovnatý benzínStartovánípomocí reverzního startéruPohonpomocí kol s klínovým ozubenímHloubkapokládky 0-65 mmRychlost3 km/hPrůměr kabelu2,7 nebo 3,4 mmVodicí kolečkootočné o 180Nastavení výškyřídítka 5násobnéNastavení sklonuvícenásobné, na obou stranách řídítekPočítadlostandardní délky kabeluHmotnost(netto / brutto) 80 / 90 kgBalení(D/Š/V) 710 / 810 / 610 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 305X30, Z56 WZ 5° NEG
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UR008GZ01 Aku křovinořez Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40V
- Výkon: 1.000 W
- Otáčky naprázdno: 4.000 / 4.600 / 6.000 min-1
- Velikost vřetene: M10 x 1,25LH
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UR007GZ01 Aku křovinořez Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-18%
- Akumulátor: Li-ion 40V
- Výkon: 1.000 W
- Otáčky naprázdno: 4.600 / 5.500 / 7.000 min-1
- Velikost vřetene: M10 x 1,25LH
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-08894 kotouč pilový dřevo Efficut 216x2x30mm 80Z = new E-08919
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191E24-8 nástavec motorové jednotky,prodloužení 100cm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UR002GZ01 Aku křovinořez Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40V
- Výkon: 550 W
- Otáčky naprázdno: 3.500 / 5.300 / 6.500 min-1
- Velikost vřetene: M10 x 1,25LH
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čistič na terasy k tlakovým myčkám Powerplus POWXG90972
-7%
- Hmotnost: 0,9 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Set na čištění potrubí 15m Powerplus POWXG90951
-7%
- Délka hadice: 15 m
- Max. tlak: 200 bar
- Hmotnost: 1,3 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191C15-7 nástavec motorové jednotky,adaptér trysky UB401MP
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191N31-5 nástavec motorové jednotky, strunová hlava EM408MP pro DUX18
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tryska pro čištění potrubí, 7,5m EXTOL CRAFT 413220
- Info: určeno pro čištění ucpaných potrubí a odpadů
- Technické parametry: 7,5m
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UR003GZ01 Aku křovinořez Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-17%
- Akumulátor: Li-ion 40V
- Výkon: 550 W
- Otáčky naprázdno: 3.500 / 5.300 / 6.500 min-1
- Velikost vřetene: M10 x 1,25LH
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191P72-3 nástavec motorové jednotky, ofukovač UB401MP STOP
-12%
- Max rychlost vzduchu: 58,5 m/s
- Max proud vzduchu: 14,6 m3/min
- Hmotnost: 2 kg
- Rozměry (DxŠxV): 923x192x195 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T38-7 nástavec motorové jednotky, pila EY403MP=old199929-6
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUR192LST Aku vyžínač Li-ion LXT 18V/5,0 Ah
-17%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 5,0 Ah
- Otáčky naprázdno: 0-4.500/0-6.000 min-1
- Závit: M10 x 1,25 LH
- Hmotnost: 3 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DLM382CM2 Aku sekačka 380mm Li-ion LXT 2x18V/4,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 560 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Struna 2ks pro POWXG6212T a POWXG62205T Powerplus POWACG1072
-5%
- Náhradní cívky POWERPLUS POWACG1072 pro strunové sekačky (vyžínače).
- Vhodné pro tyto modely POW605, POW63704T, POW6011P, POWXG6211T, POWXG6212T a POWXG62205T.
- Tato sada obsahuje 2 cívky s dvojitou strunou (prům.1,2 mm - 2 x 2 m)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 949000036 kanystr kombinovaný (palivo 5l + olej 3l), transparentní STOP
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DLM432CT2 Aku sekačka 430mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Plocha trávníku: | 560 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191D93-3 strunová hlava poloautomatická 2,4mm, návin 4m, závit M10x1,25LH
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191D91-7 strunová hlava poloautomatická 2,0mm, návin 4m, závit M8x1,25LH
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 195299-1 nůž na buřeň 3 zubý 255x25,4mm=new1916D0-6
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191D92-5 strunová hlava poloautomatická 2,0mm, návin 4m, závit M8x1,25RH
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás