Sekačky na trávu Beta
Podkategorie
Rotační sekačky
Vřetenové sekačky
Robotické sekačky
Lištové, bubnové a cepové sekačky
Sety zahradního nářadí
Příslušenství pro sekačky
Podobné produkty
Nůž - 3.2 E (407206) AL-KO
- Náhradní nůž pro sekačku Classic 3.2 E
Není skladem
524 VSED-A PREMIUM AL-KO
- Pro větší flexibilitu při startování: pohodlně pomocí klíče nebo tahu za lankoBenzínová sekačka na trávu Premium 524 VSED-Avás účinně a mimořádně pohodlně podpoří při sekání vašeho pozemku. Zejména s duálním startem. Buď klasicky tahem za kabel nebo pohodlně elektricky pomocí klíče. Vyvinuto v Německu a vyrobeno v Rakousku. Špičkové funkce, inovativní a spolehlivá technika a také kvalitní komponenty zaručují efektivního pomocníka na vaší zahradě.Špičkové vybavení v prémiové řadě Se šířkou sečení 51 cm zajišťuje benzínová sekačka Premium 524 VSED-A rychlý postup i ve velkých zahradách (až 1800 m²). Výška sečení se nastavuje centrálně až v 7 krocích od 30 mm do 80 mm. Díky motoru 2,6 kW a plynule měnitelnému pohonu kol (s plynulou regulací rychlosti od 2,5 do 4,5 km/h) v kombinaci s XXL koly s nízkým třením je sekání zahrady (i na svahu) snadné.Funkce 4IN1 nabízí sekání, sběr, mulčování a boční výhoz trávníku. Optimální kokpit se snadno přístupnými, chytře krytými ovládacími prvky a příjemným měkkým úchopem dělají ze sekání trávníku potěšení.Posekaná tráva se dostává k zadní části 70 l koše na sběr trávy s ukazatelem úrovně naplnění přes extra vysoké těleso z ocelového plechu s technologií MaxAirflow, což znamená, že je naplněn až po okraj, a proto se musí méně často vyprazdňovat.Integrovaná rukojeť na přední straně sekačky „Premium“ je ideální, pokud jde o přepravu sekačky, její skladování (funkce ve vzpřímené poloze) nebo její zvedání přes schody nebo překážky na zahradě.Kupte si benzínovou sekačku AL-KO Premium 524 VSED-ABenzínovou sekačku Premium 524 VSED-A kupte nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Nepotřebujete startování elektrickým klíčem a dáváte přednost motoru Honda? Pak doporučujeme Premium 521 VS-H (č. položky 119994).
Není skladem
Oregon Pilový řetěz 3/8" 1,3mm ( lišta 10" ) 40 článků pro RACS 2520i / RPMT 520
-2%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 250 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Není skladem
Scheppach Vodící lišta 10" (25 cm) 3/8" 1,3 mm pro CSP 2540 / PCS 26
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 250 mm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Není skladem
Riwall PRO RELT 3525 vyžínač s elektrickým motorem 350 W
-8%
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz
- Výkon: 350 W
- Otáčky: 11000 ot/min
- Záběr struny: 25 cm
Není skladem
Riwall PRO Plastová skoba pro upevnění drátu (100 ks) pro RRM 500 APP / RRM 600 / RRM 650 APP / R...
-9%
- Typ příslušenství: robotické sekačky
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8795613, sekačka strunová aku, 40v li-ion, bez baterie a nabíječky EX...
- Baterie: 40V Li-ion
- Celková délka: 123-154cm
- Hmotnost: 3,4kg
- Kapacita baterie: 2500mAh
Není skladem
Strunová sekačka „BL“ Aku 30cm SKIL 0241CA
-10%
- Napětí: 20 V MaxBezuhlíkový motor: AnoVolnoběžné otáčky: 8000 ot/minŽací průměr: 30 cmVýškové nastavení: 83-120 cmTloušťka struny: 1,6 mmŘádkování: Automatický posuvŽací systém: Jednoduchá strunaFunkce svislého začišťování okrajů: AnoKolečko na začišťování okrajů: AnoČistá hmotnost bez akumulátoru: 2,3 kgAkustický výkon: 92 dB(A)Nepřesnost (K): 1.5 m/s²Akustický tlak: 71 dB(A)Hladina vibrací: 2.5 m/s²Stupeň krytí IP: IPX4
Není skladem
3833 Li P 36V SET AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 37 cm |
| Plocha trávníku: | 500 m2 |
Není skladem
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100219
-15%
- Průměr mm: 25,4
- Otvor mm: 20,000
- Silné mm: 1,5
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640804
-12%
| Vnější průměr: | 230 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640787
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640775
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640645
-12%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Strunová Aku sekačka 33cm „Brushless“ SKIL 0250AB
- Napětí: 20 V Max.
- Žací průměr: 33 cm.
- Napětí: 18 V.
- Bezuhlíkový motor: Ano.
Není skladem
Strunová Aku sekačka 30cm SKIL 0240CA
- Napětí: 18 V.
- Napětí: 20 V Max.
- Volnoběžné otáčky: 6550 ot/min.
- Žací průměr: 30 cm.
Není skladem
Benzínová mulčovací sekačka AL-KO 468 SP-A Bio Silver
| Výkon motoru: | 2.1 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Makita D-72300 kotouč pilový dřevo 210x2.5x30mm 40Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Struna kulatá 2,4 mm x 50 m Kreator KRTGTR2450
-4%
- Délka struny: 50 m
- Průměr struny: 2,4 mm
- Tvar struny: kulatá
- Materiál: Nylon
Není skladem
Makita 195298-3 nůž na buřeň 3 zubý 230x25,4x3mm=new1916C9-1
-12%
Není skladem
Lawnmower 5.1 Sp-s Easy AL-KO
| Výkon motoru: | 2.3 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Makita 415045455 lišta 45cm 1.5mm 3/8" pancéřová Dolmar
-20%
Není skladem
Makita 196053-6 strunová hlava poloautomatická 3,0mm M10x1,25LH pro MS-430.4U, MS-4300.4U STOP ...
-20%
Není skladem
Makita 384224503 strunová hlava automatická 3,0mm M10x1,25LH,M12x1,5LH = old957224030
-20%
Není skladem