Sekačka strunová aku, share20v, 30cm, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891901
Ikona lidí
Zakoupilo již více než
2000 spokojených zákazníků
Ikona peněz
Garance vrácení peněz
do 14 dnů
Dostupnost Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pobočka Praha 8 - Palmovka ve středu 20.05.
Pobočka Řevnice v úterý 19.05.
Externí sklad Skladem
Kód produktu 8891901
EAN 8595703610776
Výrobce EXTOL PREMIUM
Množství:
Technická data:
  • Baterie: SHARE20V Li-ion
  • Celková délka: 98-124cm
  • Hmotnost: 2,4kg
  • Otáčky: 8000/min
  • Průměr struny: 1,6mm
  • Sklopitelná hlava: ano, 4 polohy + otočení o 90°
  • Teleskopická rukojeť: prodloužení o 0-30cm
  • Záběr sekání strunou: 30cm
  • Značka: EXTOL PREMIUM
Popis:
Podobné produkty
Akumulátorový vyžínač trávy RT 18-201-05 Güde 58598
-25%
  • Typ akumulátoru: Li-Ion
  • Napětí akumulátoru: 18 V
  • Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah
  • Šířka záběru: 25,5 cm
Skladem - ihned k odběru
Sekačka strunová aku, 30cm, garden20v, 20v li-ion, 2000mah EXTOL PREMIUM 8895712
-25%
  • Baterie: 20V Li-ion
  • Celková délka: 98-121cm
  • Hmotnost s baterií: 2kg
  • Kapacita baterie: 2000mAh
Skladem - ihned k odběru
GT 4030 Li 36V AL-KO
GT 4030 Li 36V AL-KO
  • Garantovaná hlučnost [db (A)] 96Hodnota vibrací (m/s^2) 2.5Doba nabíjení 5 Ah v min 120Otočná žací hlava anoNáhradní cívka anoAkustický výkon LwA[dB(A)] 90Akustický tlak v LpA[dB(A)] 70Pracovní doba 5 Ah v min 80Akumulátorová řada AL-KO ENERGY FLEX 40V max.Hodnota K (m/s^2) 1Typ pohonu AKUDělitelná hřídel neOdchylka KpA [dB (A)] 3Kompatibilní baterie Ano|AnoTeleskopická rukojeť anoPracovní doba 4 Ah v min 60Doba nabíjení 4 Ah v min 90Navíjení struny automaticky poklepemZnačka AL-KOProduktová řada ComfortPracovní šířka struny v cm 30Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
VERDEMAX AKU vyžínač TR20
VERDEMAX AKU vyžínač TR20
  • Verdemax nabízí široký sortiment zahradního AKU programu 20V. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní nářadí s delší životností a usnadňující práci.Rozmanitost zahradního sortimentu Verdemax splňuje veškeré požadavky jak profesionálů tak i hobby uživatelů.V souladu s ochrannou životního prostředí nabízí také Verdemax aku nářadí s novou baterií Samsung 20V Li-ion. Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou. Pro vyšší výkonnost je možné také použít 20V, 4 Ah baterii, na dokoupení.Aku vyžínač Verdemax TR20Baterie Li-Ion 20V Samsung