Rotační sekačky SEGWAY
PodkategorieSEGWAY Garage S-i1A02E
-3%
Skladem - ihned k odběru
SEGWAY Garage S
- Garáž Segway Navimow pro sekačky modelů Segwat i105E, i206AWD, i208AWD je skvělou volbou pro ochranu vaší robotické sekačky. Je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, je odolná vůči nepříznivým vlivům počasí a umožňuje snadný přístup k ovládacím prvkům sekačky.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
4.62 P-A Classic AL-KO
| Výkon motoru: | 1.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
3.22 E Easy AL-KO
| Výkon motoru: | 1000 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 32 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
46.0 SP-A Comfort AL-KO
| Výkon motoru: | 1.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Mulčovací sada na SOLO 553 K AL-KO
- Kompletní mulčovací sada pro sekačku solo® by AL-KO 553 K
Skladem - ihned k odběru
470 SP-A Premium AL-KO
- Číslo výrobku 119946EAN 4003718355963Produktová řada PrémiumObsah sběrného koše v litrech 70Funkce 4inOnefunctionFunkce Boční vyhazování, Mulčování, Sbírání, SečeníZdvihový objem v ccm 166Výkon kW 2,6Tělo sekačky ocelový plechMotor AL-KO Pro 170 QSSVýrobce motoru AL-KO MotorPohon kol jednorychlostníØ Kol 200/280Kola s kuličkovými ložisky anoPracovní šířka v cm 46Výška střihu 30-80 mmNastavení pracovní výšky centrálně, 7 polohOtáčky za minutu 2 800Hmotnost cca v kg 34,4
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO REM 3211 travní sekačka s elektrickým motorem 2 v 1
-2%
- Druh pohonu: Elektrický
- Příkon: 1100 W
- Záběr sečení: 32 cm
- Objem koše: 30 l
Skladem - ihned k odběru
MTD Záslepka při sběru listí (záběr 105 cm) pro OPTIMA LN 200 H / SMART RN 145
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:MTD Products Czech spol. s r.o.Türkova 2319/5b, 149 00 Praha 4, Czech Republicemail: mtdczech@mtdproducts.com
Skladem - ihned k odběru
42.2 Li COMFORT 36V SET AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 42 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
Skladem - ihned k odběru
Kompresorový olej 1 L Güde 40056
-28%
- Obsah: 1.000 ml
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 62
- Výška sestaveného zařízení v mm: 212
- Délka sestaveného zařízení v mm: 113
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Olej V-GARDEN 10W30 0,6L VeGA
- olej pro 4-taktní motory zahradní techniky
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 42S ECO 4n1 + AKU set
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Výkon motoru: | 800 W |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Olej V-GARDEN SAE30 0,6 L VeGA
- olej pro 4-taktní motory zahradní techniky
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 424 SDX 5in1
| Výkon motoru: | 3.75 kW |
|---|---|
| Záběr: | 43 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO Žací nůž 42 cm pro RPM 4220 / RPM 4220 X / RPM 4235 / SP 420
-10%
- Typ příslušenství: benzínové sekačky
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Olej V-GARDEN SAE30 1 L VeGA
- obj.č 18SAE301Lolej pro 4-taktní motory zahradnítechniky
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 525 SXHE 7in1
| Výkon motoru: | 4.1 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 51 HWXV 6in1
| Výkon motoru: | 4.045 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA GT 4205
| Výkon motoru: | 1800 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 42 cm |
| Pojezd: | Ne |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 752 SXH DOV 5in1
| Výkon motoru: | 4.5 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada osvětlení LED přední (Comfort, Premium) AL-KO
- Sada předních světlometů pro zahradní traktory AL-KO a SOLO z řady Comfort a Premium.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPM 4735 multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 32H ECO + AKU set
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Záběr sekačky: | 33 cm |
| Plocha trávníku: | 500 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 525 4SXH 6in1
| Výkon motoru: | 4.1 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Beta OL-180 - Olejnička plechová 180 ml
-7%
- OL-180 - Olejnička plechová 180 ml
Skladem - do 3-5 dnů u Vás