Rotační sekačky EXTOL PREMIUM
PodkategoriePodobné produkty
Weibang WB 536 SKVPRO
| Výkon motoru: | 4.4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Weibang WB 507 SCV
| Výkon motoru: | 5.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RALM 4640SPi aku 40 V travní sekačka 4v1 s pojezdem a bezuhlíkovým motorem (bez bateri...
-2%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
4.62 SP-A Classic AL-KO
| Výkon motoru: | 1.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 4210-b benzínová sekačka fieldmann
-24%
| Výkon motoru: | 1.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 42 cm |
| Plocha trávníku: | 900 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 2048-e elektrická sekačka fieldmann
-37%
- Elektrická sekačka
- Fieldmann FZR 2048-EBez pořádné sekačky se neobejde žádná zahrada a výběr kvalitního stroje není radno uspěchat. Elektrická sekačka oproti benzínovým variantám nabízí tichý chod, eliminuje inhalaci výparů a s energií z elektrické sítě je vždy připravena k akci. Model Fieldmann FZR 2048-E, se šířkou záběru 42 cm, je ideální volbou pro sekání trávníků až do rozlohy 1 000 m². S příkonem 2 000 W se jedná o výkonný stroj, který vás nezradí v žádné situaci. Ať už sníte o dokonale upraveném trávníku nebo dáváte přednost přirozenějšímu vzhledu, sekačka Fieldmann FZR 2048-E vám umožní nastavit výšku sečení přesně podle vašich představ. Šest možností nastavení v rozmezí 25–75 mm zajistí, že vaše zahrada bude pokaždé perfektně upravená. Sběrný koš o objemu 48 l, vyrobený z kombinace plastu a textilu, přináší to nejlepší z obou materiálů. Jednoduchá údržba je jednou z klíčových předností elektrických sekaček. Kromě snadné péče poskytuje tento model i komfortní výškově nastavitelné madlo, což z něj činí ideální stroj pro každého zahrádkáře. A s hmotností pouhých 12,5 kg je manipulace s ní hračkou. Připravte se na to, že vaše zahrada bude s tímto spolehlivým pomocníkem vždy vypadat bezchybně.Příkon 2 000 W
- Záběr sečení 42 cm
- Centrální nastavení výšky sečení – 6 poloh
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Weibang WB 506 SCV 6in1
| Výkon motoru: | 4.4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Weibang WB 456 SC 6in1
| Výkon motoru: | 4.4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Weibang WB 506 SBV DOV 6in1
| Záběr: | 51 cm |
|---|---|
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
| Objem motoru: | 161 ccm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Weibang WB 537 SLCV 6IN1
| Výkon motoru: | 5.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Weibang WB 456 SCVE 6in1
| Výkon motoru: | 4.4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
46.0 SP-A Plus Comfort AL-KO
| Výkon motoru: | 2.1 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPM 5155 V PRO multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem a variabilním po...
-2%
| Výkon motoru: | 4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1200 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO REM 3817 travní sekačka s elektrickým motorem 2 v 1
-2%
| Výkon motoru: | 1700 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Pojezd: | Ne |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sekačka na trávu Aku 43cm „Brushless“ SKIL 0140BA
-2%
- Napětí: 36 V.
- Napětí: 40 V Max.
- Bezuhlíkový motor: Ano.
- Napětí/frekvence: 220-240 V/50-60 Hz.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sekačka na trávu Aku 34cm „Brushless“ SKIL 0130CA
- Napětí: 40 V Max.
- Napětí: 36 V.
- Bezuhlíkový motor: Ano.
- Šířka pokosu: 34 cm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 854 SXH GCV 5in1
| Výkon motoru: | 4.4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHC |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Weibang WB 537 SCM
| Výkon motoru: | 5.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Weibang WB 507 SCV 6IN1
| Výkon motoru: | 5.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
40.4 E Comfort AL-KO
- Bezhlučné posečení trávy na menších až středně velkých plochách, pohodlné a bezpečné ovládání a snadný transport – to jsou přednosti elektrických sekaček řady Comfort od firmy AL-KO.Elektrická sekačka 40.4 E Comfort – obratný a bezpečný všeuměl pro Vaši zahradu.Elektrické sekačky s funkcí 3v1 jsou díky bezemisnímu a bezhlučnému provozu ideálním pomocníkem v péči o trávník i v hustě obydlené zástavbě. Elektrická sekačka od firmy AL-KO disponuje výkonem 1400 W a funguje bez výfukových plynů, hluku a starostí o motorový olej a palivo. Provoz pomocí kabelu z elektrické sítě zaručuje tichou práci bez přerušování kvůli dobíjení baterie nebo tankování – a také nižší hmotnost díky absenci benzínového motoru nebo akumulátoru. Shrnutí: lehké, ekologické a obratné sekačky pro pohodlnou práci.To beze zbytku naplňuje kompaktní model 40.4 E Comfort se záběrem 40 cm. Tato výkonná sekačka s velkými XL koly a příjemným pogumovaným držadlem je optimální stroj i pro méně zkušen.4é uživatele.Díky funkci 3v1 nabízí sekačka 40.4 E Comfort funkci mulčování: jemně posekaná tráva se vrací do trávníku jako přírodní hnojivo. Toho docílíte snadno a bez nářadí vložením přiložného mulčovacího klínu do vyhazovacího otvoru sekačky. Mulčování je nejen šetrné k přírodě, ale zároveň šetří starosti kam s posečenou trávou a náklady na hnojivo.Pro Vaší bezpečnost: Díky bezpečnostnímu spínači se zabezpečením kabelu proti vytržení ze zásuvky je startování i provoz sekačky zcela bezpečný a snadný.Technické detaily 40.4 E ComfortDíky elektrickému motoru o výkonu 1400 W a šířce záběru 40 cm se tato sekačka postará o efektivní posečení travnatých ploch až do velikosti ca 600 m², rychle a bez námahy. Inovativní konstrukce sekačky 40.4 E Comfort zaručuje obratnost a efektivitu při práci.Bezhlučný elektromotor o výkonu 1400 W zaručuje u této lehké sekačky (pouze 19 kg) perfektní posečení Vašeho trávníku. Výška sečení může být nastavena centrálně jednou pákou v rozsahu 28 – 68 mm. Díky velkým XL kolům (155/199 mm) se jedná o velmi obratnou sekačku pro dlouhodobou práci bez vynaložení velké námahy – ideální pro dámy nebo starší uživatele.Díky aerodynamickému tvaru těla sekačky a velkému vyhazovacímu otvoru je posečená tráva efektivně sesbírána a sběrný koš o objemu 43 litrů optimálně naplněn. Práci dále zpříjemňuje signalizace naplnění koše a praktické madlo usnadňující vysýpání koše. Výškově nastavitelné držadlo se přizpůsobí výšce obsluhy.Velké madlo pro snadné přenášení sekačky pomáhá při překonávání překážek, sklopné držadlo potom umožňuje úsporné skladování sekačky bez velkých nároků na prostor.Elektrická sekačka 40.4 E Comfort Kde koupitElektrickou sekačku 40.4 E Comfort můžete koupit v našem Webshopu nebo u našich prodejců. Jedná se o ideální volbu pro bezhlučné, bezemisní a bezpečné posečení středně velkých zahrad.Pokud sháníte elektrickou sekačku s vysokým výkonem pro velké travnaté plochy, doporučili bychom Vám model Silver 46.4 E Comfort.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
46.4 E Comfort AL-KO
| Výkon motoru: | 1600 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 900 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita ELM4620 Elektrická sekačka, 46cm, 1800W
-12%
| Výkon motoru: | 1800 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 4003-79bh benz. sekačka fieldmann
-22%
| Výkon motoru: | 1.3 kW |
|---|---|
| Záběr: | 40 cm |
| Plocha trávníku: | 650 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 70335-a 2x20v sekačka fieldmann
-22%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Záběr sekačky: | 33 cm |
| Plocha trávníku: | 350 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás