Rotační sekačky Beta
PodkategoriePodobné produkty
22.4 Comfort 18V AL-KO
| Záběr sekačky: | 22 cm |
|---|---|
| Plocha trávníku: | 200 m2 |
| Minimální výška sečení: | 30 mm |
| Maximální výška sečení: | 50 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx garden WG779E - Aku sekačka 2x20V 34cm 2x2.5Ah - Powershare
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Záběr sekačky: | 34 cm |
| Plocha trávníku: | 230 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PROMA HYDRAULIC 28 - Hydraulický olej 10l
-5%
- Vysoce jakostní hydraulický olej s vyšším viskozitním indexem. Vhodné pro hydraulikou poháněné zařízení: šťípačky na dřevo, hevery, panenky, ohýbačky, lisy, rozpínáky. Vysoce jakostní hydraulický olej s vyšším viskozitním indexem zajišťuje prodlouženou životnost oleje, vysokou ochranu systému proti opotřebení a korozi. Je vhodný pro hydrodynamické mechanizmy mobilních a stacionárních strojů. Vyznačuje se plněním nejnáročnějších požadavků kladených na moderní hydraulické oleje a ve své kategorii velmi malou závislostí viskozity na teplotě. Podle nařízení (ES) č. 1272/2008 (CLP) není výrobek klasifikován jako nebezpečný. Při práci s mazivem nejezte, nepijte, nekuřte. Používejte ochranné rukavice. Dodržujte zásady osobní hygieny. Zamezte vdechování aerosolů. Při zasažení očí vymývejte několik minut vlažnou čistou vodou. Při požití nevyvolávejte zvracení a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Hořlavá kapalina IV: třídy nebezpečnosti. Skladujte při teplotě do 40°C. Použité mazivo a obal odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu v souladu se zákonem o odpadech. Výkonová charakteristika:
- ISO 6743/4 typ HM
- DIN 51 524 část 2-HLP
- CINCINNATI MACHINE P-68, P-69, P-70
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
382 Li Premium 18V SET AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 400 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Základnová stanice Robolinho® GEN III AL-KO
- Kompletní základna pro robotické sekačky solo® by AL-KO Robolinho®. <p> Robolinho® 700 E / IRobolinho® 1200 E / IRobolinho® 2000 E / I
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3.82 Li Easy 18V SET AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 300 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Moweo 42.0 Li AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 42 cm |
| Plocha trávníku: | 400 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DLM432Z Aku sekačka 430mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Plocha trávníku: | 575 m2 |
| Minimální výška sečení: | 20 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nožový kotouč pro Robolinho® 700 E / 700 I
- Vhodné pro následující modely:Robolinho® 700 ERobolinho® 700 INožový kotouč včetně nožů pro Vaší robotickou sekačku Robolinho®Originální nožový kotouč AL-KO se záběrem 22 cm pro robotické sekačky AL-KO Robolinho® řady 700. Kotouč je dodáván včetně nožů. Díky dvojnožovému mulčovacímu systému je výrazně zredukováno znečištění sekačky trávou. Nože z tvrzené oceli mají dlouhou životnost a tedy delší interval výměny. Balení obsahuje nožový kotouč včetně namontovaných nožů - je tedy připraven k použití.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrická sekačka 1600W 380mm Powerplus POWXG6251
-13%
| Výkon motoru: | 1600 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Pojezd: | Ne |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Olej do 4-taktních motorů 5l Powerplus POWOIL035
-7%
- Obsah: 5 L
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 4611-144b benz. sekačka fieldmann
-21%
| Výkon motoru: | 2.5 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1000 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9030-e nůž pro fzr 2014 fieldmann
-36%
- Náhradní nůž pro elektrickou sekačku FZR 2014-E
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9028-e nůž pro fzr 2028-e fieldmann
-36%
- Náhradní nůž pro elektrickou sekačku FZR 2028-E
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9024-e nůž pro fzr 2035 fieldmann
-23%
- Náhradní nůž pro elektrickou sekačku FZR 2035-E
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9025-b nůž pro 4614/4608 fieldmann
-19%
- Náhradní nůž pro benzínové sekačky FZR 4608-B; 4614-B/144B/BES
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9040-e nůž pro fzr 2037-e fieldmann
-23%
- Náhradní nůž, šířka záběru 38 cm, komptatibilní s modely sekaček FZR 2037-E, FZR 70385-0
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9018-b nůž 400 mm fieldmann
-23%
- Náhradní nůž pro benzínovou sekačky FZR 4010-B; FZR 4005-127BH
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9021-e nůž 320mm fieldmann
-36%
- Nůž pro modely FZR 2021-E; 2022-E; 2023-E; 2025-E s rokem výroby 2023 a starší
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9022-e nůž 320mm fieldmann
-36%
- Náhradní nůž pro elektrickú sekačku FZR 2011-E
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9036-e nůž 320mm fieldmann
-29%
- Náhradní nůž pro FZR 2031-E
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9020-b nůž 510 mm fieldmann
-18%
- Náhradní nůž pro benzínové sekačky FZR 5125-B; 5115-B/170B; 5125-BV
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9015-bes nůž fzr 4615libes fieldmann
-19%
- Nůž pro benzínovou sekačku FZR 4615-LiBES
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9032-b nůž pro fzr 5611-b fieldmann
-15%
- FZR 9032-B Náhradní nůž pro benzínovou sekačku FZR 5611-B
Skladem - do 3-5 dnů u Vás