Rotační sekačky Beta
PodkategoriePodobné produkty
Akumulátorová sekačka na trávu RM 36-0.43 Güde 58473
-28%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Plocha trávníku: | 400 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
Power Supply 2,3A - 50TLOWA60E30 ZCS TECH line
Není skladem
TECHline Kabel 100m (D1, D-L3) (pr. 2,5mm) ZCS TECH line
- Obvodový kabel o průměru 2,5mm
Není skladem
XD Teak Oil spray bezb. 0,5l V-Garden
Není skladem
XD Teak Oil bezb. 0,75l V-Garden
Není skladem
4751 VSI-B AL-KO
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Sekačka Rot. Aku. Sba 4237 Li Sp Pwf AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 42 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 42 cm |
| Plocha trávníku: | 600 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
470 VS-B Premium AL-KO
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Benzínová sekačka AL-KO Highline 46.9 SP-H
- Produktová řada HighlineObsah sběrného koše v litrech 70Funkce 3inOnefunctionFunkce Mulčování, Sbírání, SečeníZdvihový objem v ccm 145Výkon kW 2,7Tělo sekačky ocelový plechVýrobce motoru HondaPohon kol jednorychlostníØ Kol 200/280Kola s kuličkovými ložisky anoPro travní plochy do(v m²) 1 400Pracovní šířka v cm 46Výška střihu 30-80 mmNastavení pracovní výšky centrálně, 7 polohHmotnost cca v kg 35
Není skladem
Základnová stanice Robolinho® GEN I + II AL-KO
- Základnová nabíjecí stanice pro sekačky Robolinho® GEN I a IIVhodné pro modely 100, 110, 1100, 3000, 3100, 4000, 4100Dodáváno včetně kabelového vedení a transformátoru
Není skladem
Sněhové řetězy (23") AL-KO
- Bezpečný pohyb a dobrá přilnavost na kluzkém povrchu - se sněhovými řetězy AL-KO zůstane Váš zahradní traktor bezpečně ve stopě.Sněhové řetězy AL-KOSněhové řetězy jsou určeny pro pneumatiky o rozměru 23 x 10,5 - 12. S nimi se výrazně zlepší trakce na sněhu a kluzkém povrchu. Sněhové řetězy AL-KO jsou vyrobeny z tvrzené oceli s pozinkovou povrchovou úpravou pro delší životnost. Zvláště v mrazivých podmínkách je důležité, že montáž je rychlá a jednoduchá.Sněhové řetězy AL-KO můžete koupit přímo v našem webshopu, nebo u našich prodejců.
Není skladem
Radlice pro traktory solo by AL-KO
- Radlice nejen na sníh pro traktory solo by AL-KOOdpružená radlice s komfortním ovládáním je určená nejen pro shrnování sněhu.Vyztužené a odpružené tělo radlice spolu s možností nastavení výšky i úhlu radlice přímo z místa řidiče činí z této radlice univerzální pracovní nástroj.Radlice je dodávána včetně přípojného adaptéru, který umožní jeho snadnou montáž na traktory solo by AL-KO.Balení radlice zahrnuje:Zvedací páku pro polohu pracovní / přejezdovouOvládání stranových úhlů včetně aretace polohy (5poloh)Spodní gumový břit 1180 x 100 x 15mmNastavitelné vodící talířky pozinkovanéBezpečnostní pružiny pro vyrovnání a eliminaci nárazů při práciVyrobeno pro AL-KO exkluzívně v České republice
Není skladem
524 SP-B PREMIUM AL-KO
| Výkon motoru: | 2.3 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Riwall PRO RPM 4234 P travní sekačka 2 v 1 s benzinovým motorem bez pojezdu
-10%
| Výkon motoru: | 2.5 kW |
|---|---|
| Záběr: | 40 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Není skladem
Riwall PRO RPM 4735 E multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem, pojezdem a elektros...
-6%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Není skladem
Riwall PRO RPM 5355 multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem a pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Není skladem
Riwall PRO RPM 5140 V multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem a variabilním pojezdem
-6%
| Výkon motoru: | 3 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Není skladem
Riwall PRO Žací nůž 48 cm pro RPM 4835 / RPM 4830 B / RPM 4835 E
-10%
- Typ příslušenství: benzínové sekačky
Není skladem
Nůž - 46.5, 4732, 4772 Moweo AL-KO
- Náhradní nůž pro sekačky aku 4732, 4772 Moweo
Není skladem
Elektrická sekačka 1300W 320mm Powerplus POWEG62205
- Napětí: 230 - 240 V / 50 Hz
- Příkon: 1.300 W
- Záběr sečení: 320 mm
- Otáčky naprázdno: 3.450 min⁻¹
Není skladem
Olej RotEnergy Plus 46 - 3,25 kg / 3,75 l 0600000018 Aircraft
Není skladem
46.0 SPI-A Comfort AL-KO
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
4.66 SP-A Classic AL-KO
| Výkon motoru: | 1.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
5254 VSED-A AL-KO
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem