Rotační sekačky Beta
PodkategoriePodobné produkty
PROMA GEAR 150 - Převodový olej 10l
-5%
- Vysoce jakostní průmyslový převodový olej s obsahem vysokotlakých přísad (EP).Je vhodný pro oběhové i brodivé systémy mazání průmyslových převodovek
- s čelními převody, přímým i šikmým ozubením. Je vhodný také pro šnekové
- převodovky.Minerální olej pro uzavřená ozubená kola byl navržen speciálně pro mazání uzavřených převodových stupňů za přísných podmínek - kuželové a čelní ozubené kolo, ložiska a ozubená kola, šnekové převodovky. Disponuje vynikajícími vlastnostmi při extrémním zatížení a proti opotřebení. Vyniká dobrou kompatibilitou těsnění, velmi dobrou odolností vůči oxidaci a degradaci oleje a ochranou proti korozi a korozi slitin mědi. Velmi dobrá odolnost vůči pěnění a tvorbě emulze.Podle nařízení (ES) č. 1272/2008 (CLP) není výrobek klasifikován jako nebezpečný. Při práci s mazivem nejezte, nepijte, nekuřte. Používejte ochranné rukavice. Dodržujte zásady osobní hygieny. Zamezte vdechování aerosolů. Při zasažení očí vymývejte několik minut vlažnou čistou vodou. Při požití nevyvolávejte zvracení a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Hořlavá kapalina IV: třídy nebezpečnosti. Skladujte při teplotě do 40°C. Použité mazivo a obal odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu v souladu se zákonem o odpadech.Výkonová charakteristika:
- DIN 51 517 část 3-CLP
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PROMA KOMPRESOR 32 - Kompresorový olej 1l
-14%
- Vysoce výkonný kompresorový olej
- pro rychloběžné kompresory.Vhodné pro rychloběžné kompresory pro mazání
- rotačních vzduchových a plynových jednotek
- s vysokým teplotním namáháním.Podle nařízení (ES) č. 1272/2008 (CLP) není výrobek klasifikován jako nebezpečný. Při práci s mazivem nejezte, nepijte, nekuřte. Používejte ochranné rukavice. Dodržujte zásady osobní hygieny. Zamezte vdechování aerosolů. Při zasažení očí vymývejte několik minut vlažnou čistou vodou. Při požití nevyvolávejte zvracení a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Hořlavá kapalina IV: třídy nebezpečnosti. Skladujte při teplotě do 40°C. Použité mazivo a obal odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu v souladu se zákonem o odpadechVýkonová charakteristika:
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5352 VS ALU AL-KO
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 52 cm |
| Plocha trávníku: | 2000 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
38.2 Li Comfort 18V SET AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 300 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
4852 VS ALU AL-KO
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 47 cm |
| Plocha trávníku: | 1500 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3.22 Li Easy 18V SET AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Záběr sekačky: | 32 cm |
| Plocha trávníku: | 300 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Benzinová sekačka s pojezdem 145cc 460mm Powerplus POWXG60240X
-10%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 600 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KVM 500
-5%
- Motor 4-taktní benzínový motorLONCIN OHVObjem196 cm³Výkon4,1 při 3 600 ot/min.Palivobezolovnatý benzínStartovánípomocí reverzního startéruPohonpomocí kol s klínovým ozubenímHloubkapokládky 0-65 mmRychlost3 km/hPrůměr kabelu2,7 nebo 3,4 mmVodicí kolečkootočné o 180Nastavení výškyřídítka 5násobnéNastavení sklonuvícenásobné, na obou stranách řídítekPočítadlostandardní délky kabeluHmotnost(netto / brutto) 80 / 90 kgBalení(D/Š/V) 710 / 810 / 610 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DLM382CM2 Aku sekačka 380mm Li-ion LXT 2x18V/4,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 560 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DLM432CT2 Aku sekačka 430mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Plocha trávníku: | 560 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DLM382Z Aku sekačka 380mm Li-ion LXT 2x18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 560 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nožový kotouč pro Robolinho® 4000/4100 (včetně nožů)
- Náhradní nožový kotouč včetně namontovaného řezacího a odklízecího nože.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nožový kotouč pro Robolinho® 3000/3100 (včetně nožů)
- Náhradní nožový kotouč včetně namontovaného řezacího a odklízecího nože.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nožový kotouč pro Robolinho® 100/1000/1100
- Náhradní nožový kotouč včetně namontovaného řezacího a odklízecího nože.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 181434-7 olej kompresorový 30ml
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrická sekačka 2000W 420mm Powerplus POWXG6281
-9%
| Výkon motoru: | 2000 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 42 cm |
| Pojezd: | Ne |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
Není skladem
Sekačka Rot.benz. Cl. 4.66 P-a Edit. AL-KO
| Výkon motoru: | 1.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Není skladem
Riwall PRO RALM 3820 SET akumulátorová sekačka 2x20 V + 2x 4 Ah baterie + 2x nabíječka 2,4 A
-12%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
Není skladem
Makita PM46SBC Benzinová sekačka 46 cm, 1 rychlost (PLM4628N)
-21%
| Výkon motoru: | 2.1 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1000 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Makita ELM3720 Elektrická sekačka 37cm,1400W
-12%
| Výkon motoru: | 1400 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 37 cm |
| Plocha trávníku: | 500 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Není skladem
Olej do 4-taktních motorů 1l Powerplus POWOIL033
-8%
- Obsah: 1 litr
Není skladem
Fzr 5114-170b benz. sekačka fieldmann
-35%
| Výkon motoru: | 2.8 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Makita ELM4621 Elektrická sekačka s pojezdem 46cm,1800W
-12%
| Výkon motoru: | 1800 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1000 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Makita ELM4121 Elektrická sekačka 41cm,1600W
-12%
| Výkon motoru: | 1600 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 41 cm |
| Plocha trávníku: | 600 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Není skladem