Průměr kotouče 185 Ferm
PodkategorieFerm CSM1039 - Okružní pila 1200W 185mm
-14%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 43 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1047 - Pilový kotouč 24z (TCT) pro CSM1043
-5%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Ferm Pilový kotouč 200x2,2x16 (20z)
-5%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1002 - Pilový kotouč - 160x2,3x20 (24z)
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 305x3,0x25,4 (40z)
-5%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1048 - Pilový kotouč 44z (HSS) pro CSM1043
-5%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,6x30/16 (60z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,8x20/16 (72z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
MK2-WD 19 Adaptér NAREX
-12%
- Upínání / stopka: MK2
Není skladem
Scheppach Pilový pás ( 2360 x 3,5 x 0,5 mm, 14 TPI ) pro Basa 3 / Basato 3
-13%
- Délka pásu: 2360 mm
- Šířka pásu: 3,5 mm
- Tloušťka pásu: 0.5 mm
- Počet zubů na palec: 14
Není skladem
Scheppach Pilový pás ( 1490 x 10 x 0,36 mm, 14 TPI ) pro Basa 1 / Basato 1
-12%
- Délka pásu: 1490 mm
- Šířka pásu: 10 mm
- Tloušťka pásu: 0.36 mm
- Počet zubů na palec: 14
Není skladem
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 305 x 30 x 2,8 mm, 24 Z ) pro HM 305 SL / HM 140 L
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Oregon Pilový řetěz 14" (3/8" 1,3 mm) pro pily RECS 1835, RACS 3540i
-2%
Není skladem
Scheppach Vodící lišta 16" (40 cm) .325" 1,5 mm
-9%
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 380 mm
- Šířka drážky: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Není skladem
Oregon Vodící lišta 8" (20 cm) 3/8" 1,3 mm pro RAPS 2040
-2%
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 200 mm
- Šířka drážky: 1.3 mm
- Rozteč: 3/8 ''
Není skladem
Oregon Vodící lišta 15" (38 cm) .325" 1,5 mm pro RPCS 5040
-3%
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 380 mm
- Šířka drážky: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Není skladem
Oregon Vodící lišta 12" (30 cm) 3/8" 1,3 mm pro RPCS 2630 / RPCS 2530
-2%
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 300 mm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Není skladem
Ochranné rukavice (pro TWG 1) 6231003 Unicraft
-5%
Není skladem
Pilový pás 5020 × 20 × 0,5 (4z/") pro HBS 713 S 5169320 Holzkraft
-5%
Není skladem
Pilový pás 5020 × 16 × 0,5 (4z/") pro HBS 713 S 5169316 Holzkraft
-5%
Není skladem
Pilový pás 5020 × 10 × 0,5 (4z/") pro HBS 713 S 5169310 Holzkraft
-5%
Není skladem
Pilový pás 4590 × 20 × 0,5 (4z/") pro HBS 613 S 5169220 Holzkraft
-5%
Není skladem
Pilový pás 4590 × 16 × 0,5 (4z/") pro HBS 613 S 5169216 Holzkraft
-5%
Není skladem
Pilový pás 4590 × 10 × 0,5 (4z/") pro HBS 613 S 5169210 Holzkraft
-5%
Není skladem
Pilový pás 4100 × 20 × 0,5 (4z/") pro HBS 513 S 5169120 Holzkraft
-5%
Není skladem
Pilový pás 4100 × 16 × 0,5 (4z/") pro HBS 513 S 5169116 Holzkraft
-5%
Není skladem
Pilový pás 3770 x 34 x 1,1mm, 6/10" M42 PP3770340610M42 Optimum
-10%
Není skladem
Pilový pás 3770 x 34 x 1,1 mm, 5/8" M42 PP3770340508M42 Optimum
-10%
Není skladem
Pilový pás 3770 x 34 x 1,1 mm, 4/6" M42 PP3770340406M42 Optimum
-10%
Není skladem
Pilový pás M 42 Bi-metal – 4 680 × 20 × 0,9 mm (6/10“) PP4680200610M42 BOW
Není skladem
Pilový pás M 42 Bi-metal – 4 680 × 13 × 0,65 mm (10/14“) PP4680131014M42 BOW
Není skladem
Sada pilových plátků do pily ocasky S 922 EF, S 644 D, S 1111 K BOSCH 2609256715
-12%
- Typ sady: Mixed Wood and Metal
- Obsah: 1 x S 1111 K
Není skladem