Proma TFS-1000/30 - Truhlářská frézka
Doprava ZDARMA
Tento produkt má dopravu
ZDARMA
Ikona lidí
Zakoupilo již více než
50 spokojených zákazníků
Ikona peněz
Garance vrácení peněz
do 14 dnů
Dostupnost Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pobočka Řevnice v úterý 19.05.
Externí sklad Skladem
Kód produktu 25005111
EAN 8595105423448
Výrobce Proma
Naše VIP cena:
Množství:
Popis:
  • TFS-1000/30 - Truhlářská frézka
  • Truhlářská frézka TFS-1000/30 je určena pro opracování měkkého i tvrdého dřeva. Je vhodná pro malosériovou i střední sériovou výrobu. Její předností je robustní litinový stůl. Vysokootáčkové vřeteno stroje o průměru 30 mm je uloženo v bezúdržbových ložiscích, která zaručují jeho optimální chod. Náklon a výškové nastavení vřetene, umožňuje variabilní použití širokého spektra nástrojů. využití najde v truhlářských dílnách, malých a středních výrobních provozech. Robustní  konstrukce a bohatá výbava umožňují provádět na tomto stroji široký rozsah operací, od jemné výroby profilovaných lišt až po výrobu EUROoken.
  • Hlavní výhody
  • Robustní konstrukceLitinová pracovní plocha
  • Úhlovací vřeteno
  • Možnost broušení materiálu brusným válcem
  • Možnost použití stopkových fréz díky nástavci vřetena s kleštinovým upínačem
  • Dynamicky vyvážené frézovací vřeteno zajišťuje přesný chod bez vibrací
  • Silný motor v litinovém pouzdře Aretace vřetene
  • Součást dodávky Truhlářské Frézky TFS-1000/30
Podobné produkty
Proma SF-40/1500 - Stolní frézka
-30%
  • Frézka určená pro opracování měkkého i tvrdého dřeva
  • Pracovní stůl je vyroben z lehké slitiny
  • Frézka obsahuje podélné a úhlové pravítkoPouze pro stopkové nástroje
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní frézka GBF 550 MINI Güde 48140
-28%
  • Typ frézky: vrtačko-frézka
  • Určení frézky: univerzální
  • Typ pohonu: elektrický
  • Síťové napětí: 230 V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní frézka OPTImill BF 20 L Vario 3338122 Optimum
  • Vrtací výkon trvalý | ocel: 12 mm
  • Vrtací výkon max. | ocel: 16 mm
  • Max. průměr stopkové frézy: 20 mm
  • Max. průměr nožové hlavy: 63 mm