Proma SPE-1000PV - Soustruh na kov s digitálním odměřováním
Doprava ZDARMA
Tento produkt má dopravu
ZDARMA
Ikona lidí
Zakoupilo již více než
50 spokojených zákazníků
Ikona peněz
Garance vrácení peněz
do 14 dnů
Dostupnost Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pobočka Řevnice v pondělí 18.05.
Externí sklad Skladem
Kód produktu 25015008
EAN 8595105416174
Výrobce Proma
Množství:
Popis:
  • Univerzální soustruh na kov SPE-1000PV s točným průměrem 356 mm nad ložem a digitálním odměřováním 3 os
  • Vhodné pro nože 16 x 16 mm
  • Součásti dodávky univerzálního soustruhu SPE-1000PV
  • Podstavec
  • Osvětlení
  • Chlazení
  • Brzda
  • 3- čelisťové sklíčidlo Ø 160 mm
  • 4- čelisťové sklíčidlo do Ø 200 mm (sam. nast. čelisti)
  • Pevný hrot
  • Sada ozubených kol
  • Lícní deska Ø 320 mm
  • Luneta pevná max. Ø 36 mm
  • Luneta pohyblivá max. Ø 40 mm
  • Klínové řemeny
  • Digitální odměřování os X, Y, Z
  • Digitální odměřování v hodnotě 21 990 kč ZDARMA!!!
Podobné produkty
Stolní soustruh OPTIturn TU 2406 (230V) 3420350 Optimum
-17%
  • Výška hrotu: 125 mm
  • Max. točný průměr nad ložem: 250 mm
  • Šířka lože: 135 mm
  • Vzdálenost mezi hroty: 550 mm
Skladem - ihned k odběru
Soustruh GMD 400 MINI Güde 48132
-28%
  • Typ soustruhu: mini
  • Stolní: ano
  • Síťové napětí: 230 V
  • Frekvence: 50Hz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma SM-300E - Soustruh na kov
  • Stolní soustruh na kov SM-300E s točným průměrem nad ložem 180 mm a plynulou regulací otáčekStolní soustruh SM-300E je určen pro opracování obrobků z kovů, plastů i dřeva, ideálně pro drobné a modelářské práce. Poskytuje vhodné řezné podmínky pro hospodárné obrábění všech běžně používaných materiálů od hliníku a jeho slitin, přes neželezné kovy až po běžné ocele.Soustruh SM-300E umožňuje vnější i vnitřní soustružení válcových ploch, kuželových a čelních ploch, zapichování, upichování, vrtání apod. Na stroji lze řezat všechny dané druhy závitu s velkým rozsahem stoupáním. Univerzálnost soustruhů zvyšuje možnost použití zvláštního příslušenství.Hlavní výhody
  • Stroj je vhodný pro vyvrtávání, řezání závitů či upichování
  • Slouží pro opracování kovu, ale i plastů či dřeva
  • Volitelný rozsah otáček 100-2500 otáček za minutu
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní soustruh OPTIturn TU 2004V 3420310 Optimum
  • Výška hrotu: 100 mm
  • Max. točný průměr nad ložem: 200 mm
  • Šířka lože: 100 mm
  • Vzdálenost mezi hroty: 300 mm