Příslušenství pro zahradní techniku Nezadaná
PodkategoriePodobné produkty
Michelin Vysokotlaká pěnovací nádoba s tryskou 0,75 l MPX 16E/19EH/19EHDS/22EH/22EHDS/22EHX/25EHDSP
-9%
- Vysokotlaká pěnovací nádoba s tryskou 0,75 l - ( MPX 16E, MPX 19EH/EHDS, MPX 22EH/EHDS/EHX, MPX 25EHDSP )Jedná se o vysokotlakou pěnovací nádobu o objemu 0,75 l s tryskou pro tlakové myčky Michelin MPX 16E, MPX 19EH, MPX 19EHDS, MPX 22EH, MPX 22EHDS, MPX 22EHX a MPX 25EHDSP. Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Annovi ReverberiVia Aldo Moro 40, 41030 Bomporto, Italyemail: infoar@annovireverberi.it
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru s pvc terčíky na dlani, velikost 7" EXTOL LADY 99719
-25%
- Technické parametry: velikost 7"
- Značka: EXTOL LADY
Skladem - ihned k odběru
Special Alu NAREX 160×2.2×20 52TFZ
-13%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 52 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Nůž - 34 E Comfort AL-KO
- Náhradní nůž pro sekačku COMFORT 34 E
Skladem - ihned k odběru
SC 45DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-25%
- Pracovní délka (L1): 300 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 45
Skladem - ihned k odběru
Chrániče uší (sluchátka) profi Kreator KRTS40002
-9%
- EN352-1
- SNR 29
- Nastavitelný hlavový most
- Pohodlné nošení s měkkým polstrováním
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 48T Kreator KRT020423
-18%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Unašeč NRE
-45%
- Popis pro: Unašeč NRE
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES S - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost S (35 - 38).
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856636
-12%
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H03-4 řetěz pilový 40cm 1.1mm 3/8" .043" 56čl LP Makita
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H00-0 řetěz pilový 25cm 1.1mm 3/8" .043" 40čl LP Makita = old 199075-5
-12%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 190mm, 24T Kreator KRT020416
-28%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Trubka k postřiku stromů mosazná 150 cm SOLO 49528
-4%
- Popis pro: Trubka k postřiku stromů, dvoudílná, mosazná, 150 cm. Zvýšení dosahu, např. u stromů, vysokých keřů apod. Použitelná u všech postřikovačů SOLO řady 4xx.
Skladem - ihned k odběru
Koš pro 38.1 HM Premium AL-KO
- Sběrný koš pro vřetenovou sekačku AL-KO Razor Cut 38.1 HM PremiumObjem koše 50 litrů.
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H02-6 pilový řetěz Makita 35cm 1,1mm .043" 3/8"LP 52čl
-12%
Skladem - ihned k odběru
Kluzné plochy HOS 9A - horní sada Lumag
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 89mm, 24T Kreator KRT020501
-18%
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 250mm, 80T Kreator KRT020426
-10%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 170mm, 24T Kreator KRT020412
-18%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 18T Kreator KRT020404
-18%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G16-9 lišta 35cm 1.1mm 3/8" 52čl= old 165246-6, 958400002
-12%
Skladem - ihned k odběru
MG-XXXL Pracovní rukavice vel. XXXL NAREX
-25%
- Velikost: XXXL
Skladem - ihned k odběru
Popruh DS Profi AL-KO
- Dvojitý popruh pro profesionální použití. Příjemné polstrování, bederní pás a různé možnosti nastavení umožňují pracovat s úsporou sil.
Skladem - ihned k odběru