Příslušenství pro pily Ferm
PodkategorieFerm CSA1047 - Pilový kotouč 24z (TCT) pro CSM1043
-17%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Ferm Pilový kotouč 200x2,2x16 (20z)
-5%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1002 - Pilový kotouč - 160x2,3x20 (24z)
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 305x3,0x25,4 (40z)
-5%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1048 - Pilový kotouč 44z (HSS) pro CSM1043
-12%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,6x30/16 (60z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,8x20/16 (72z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Pilový kotouč na dřevo 235mm 60T Kreator KRT020437
-7%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 200mm, 24T Kreator KRT020418
-14%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 115mm, 24T Kreator KRT020305
-6%
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 165447-6 paralelní doraz SP6000
-12%
- Paralelní doraz MAKITA pro pilu SP6000
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43197-2 pilový list BiM 225mm 2ks univerzální
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-51079 kotouč pilový dřevo SPECIALIZED 165x1.5x20mm 16Z =new D-81050
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 9001 pilové listy t-dřevo+ fieldmann
-27%
- 2x T 118 A – Dřevo 2 – 15 mm, PVC; čistý řez
- 2x T 101 AO – Dřevo 5 – 50 mm; rychlý řez
- 2x T 144 D – Dřevo 3 – 30 mm; čistý řez
- 2x T 101 B – Dřevo 3 – 30 mm, Epoxid do 30 mm; čistý řez
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilové listy kulaté, 3dílná sada Güde 54990
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 84t EXTOL PREMIUM 8803254
-8%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 84 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 54t EXTOL PREMIUM 8803252
-7%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 210 x 30 x 2,4 mm, 36 Z ) pro PL 75 / HS 81 S / HS 80 / HM 210 L
-13%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PS-EPL 120 Ochranný kryt proti odlétajícím třískám NAREX
-4%
- pro EPL 12-7 BE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový pás ( 2360 x 12 x 0,5 mm, 4 TPI) pro Basa 3 / Basato 3
- Délka pásu: 2360 mm
- Šířka pásu: 12 mm
- Tloušťka pásu: 0.5 mm
- Počet zubů na palec: 4
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový pás ( 1490 x 6 x 0,36 mm, 24 TPI) pro Basa 1 / Basato 1
-2%
- Délka pásu: 1490 mm
- Šířka pásu: 6 mm
- Tloušťka pásu: 0.36 mm
- Počet zubů na palec: 24
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový pás (2360 x 15 x 0,5 mm, 4 TPI) pro Basa 3 / Bassato 3
-2%
- Délka pásu: 2360 mm
- Šířka pásu: 15 mm
- Tloušťka pásu: 0.5 mm
- Počet zubů na palec: 4
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 305 x 30 x 3 mm, 48 Z ) pro HM 305 SL / HM 140 L
-2%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 305 x 30 x 3 mm, 60 Z ) pro HM 305 SL / HM 140 L
-2%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 255 x 30 x 2,2 mm, 48 Z ) pro HS 105 / HM 254
-2%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás 1825 × 10 mm (10 z/") pro HBS 261-2 PP1825100010DRE Holzstar
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 254 × 30 × 3 mm, 40 zubů 5912026 Holzkraft
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
10dílná sada pilových plátků pro kmitací pily Basic for Metal and Wood BOSCH 2607010630
-12%
- Obsah sady: T 118 B Basic for Metal
- Zvýraznění výhody (krátké): Řezání dřeva a kovu
- Text s tvrzením o výkonnosti: Pro dřevo a kov
- (Verze), klíčový důvod RTB: Obsahuje pilové listy pro přímé a křivkové řezy do měkkého dřeva
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
10dílná sada pilových plátků pro kmitací pily Basic for Wood BOSCH 2607010629
-12%
- Obsah sady: T 111 C Basic for WoodZvýraznění výhody (krátké): Řezy do dřevaText s tvrzením o výkonnosti: Řezy do dřeva(Verze), klíčový důvod RTB: Obsahuje pilové listy pro přímé a křivkové řezy do měkkého dřevaMateriál: DřevotřískaText k produktu, příslušenství, šedé: 10dílná sada pilových plátků pro kmitací pily Basic for Wood
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Adaptér BOSCH 2600306005
-15%
- Délka mm: 100Průměr [mm]: 36Zvýraznění výhody (krátké): Externí odsávání prachuText s tvrzením o výkonnosti: Externí odsávání prachuText k produktu, příslušenství, šedé: Adaptéry ke kmitacím pilám
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100228
-12%
- Průměr mm: 25,4
- Otvor mm: 20,000
- Silné mm: 1,8
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Skladem - do 3-5 dnů u Vás