Příslušenství pro pily Worx power tools
Worx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Pilový kotouč HM 210 x 30 mm - 40z Güde 55075
-24%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 700 x 30 x 4,5 mm, 42 Z ) pro HS 720 / HS 730
-9%
- Průměr kotouče: 700 mm
- Vnitřní průměr kotouče: 30 mm
- Šířka kotouče: 4,5 mm
- Počet zubů: 42
Není skladem
Kotouč pilový s sk plátky, o 250x3,0x30mm, 24t EXTOL PREMIUM 8803240
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Chrániče kolen GEL Kreator KRTS20003
- Materiál: Pěnový polyetylén, polyester, vstřikovací gel
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8856587, štít celoobličejový s náhlavním držákem, drátěná mřížka EXTO...
- Normy: CE, EN 1731
- Technické parametry: drátěná mřížka
- Značka: EXTOL PREMIUM
Není skladem
Chrániče uší (sluchátka) ekonomic Kreator KRTS40001
-6%
- EN352-1
- SNR 26
- Vyztužený hlavový most
- Pohodlné nošení s měkkým polstrováním
Není skladem
Fzp 9002 lišta fzp 2001/2005-e fieldmann
-11%
- Délka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Dělení řetězu 3/8´
- Vhodné pro pily FZP 2001/2002/2005/2020 E/4216-B/5016-B/2030-E
Není skladem
Pilový kotouč k okružní pile KS 55-1300 Güde 58171
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Štít celoobličejový, industrial TOTAL TSP610
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: snadná nastavitelnost velikosti, vzduchové otvory proti zamlžování
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640785
-19%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Worx garden WA0142 - Řetěz pro WG324E
Není skladem
Pilový kotouč na dřevo 315mm, 60T Kreator KRT020432
-7%
- Rozměr: 315 x 30 x 3,2 mm
- Počet zubů: 60
- Sklon zubu: pozitiv
- Tvar zubu: střídavě šikmý
Není skladem
Pilový řetěz GEK 57/1,3/⅜" Güde 95021
-9%
- Počet vodících článků: 57
- Šířka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8"
- Délka: 535 mm
Není skladem
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 28t EXTOL PREMIUM 8803250
-7%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 28 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Oregon Pilový řetěz 3/8" 1,3mm ( lišta 10" ) 40 článků pro RACS 2520i / RPMT 520
-2%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 250 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Není skladem
Scheppach Vodící lišta 10" (25 cm) 3/8" 1,3 mm pro CSP 2540 / PCS 26
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 250 mm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Není skladem
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100219
-15%
- Průměr mm: 25,4
- Otvor mm: 20,000
- Silné mm: 1,5
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640804
-12%
| Vnější průměr: | 230 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640787
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640775
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640645
-12%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita D-72300 kotouč pilový dřevo 210x2.5x30mm 40Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 415045455 lišta 45cm 1.5mm 3/8" pancéřová Dolmar
-20%
Není skladem
Pilový kotouč pro ponorné pily 165mm, 24T Kreator KRT020304
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem