Příslušenství pro pily Holzstar
Pilový kotouč 305 × 3,2 × 30 mm, Z48 5267030 Holzstar
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč HM 500 × 30 × 4 mm, 44 zubů 5740505 Holzstar
-12%
- Materiál : tvrdokov
- Průměr pilového kotouče : 500 mm
- Průměr upnutí pilového kotouče: 30 mm
- Šířka řezu: 4 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 255 × 3,0 × 30 mm, Z24 5267025 Holzstar
-10%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 210 × 2,6 × 30 mm, Z24 5267021 Holzstar
-10%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita 415050655 lišta 50cm 1.5mm 3/8" Dolmar (445050655 Makita)
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na kov 120 mm, 24 Z Kreator KRT020603
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč univerzální 305mm, 100T Kreator KRT020506
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 100 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 235mm 40T Kreator KRT020436
-8%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 315mm, 100T Kreator KRT020433
-9%
- Počet zubů: 100
- Rozměr: 315 x 30 x 3,2 mm
- Sklon zubu: pozitiv
- Tvar zubu: střídavě šikmý
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 305mm, 100T Kreator KRT020431
-10%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 100 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 165mm, 24T Kreator KRT020304
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191H23-8 řetěz pilový 38cm 1.3mm 0.325" .050" 64čl Makita = old 512484764, 532484064
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191H51-3 řetěz pilový 45cm 1.5mm 3/8" .058" 68čl Makita = old 528099668, 528099768, 958099068
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T90-5 řetěz pilový 30cm 1.1mm 0.325" .043" 51čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč HM 255 x 30 mm - 60z Güde 55263
-28%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Boty, velikost 44 TOTAL TSP208SB.44
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: ochranna prstů, prodyšná textilie
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Boty, velikost 43 TOTAL TSP208SB.43
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: ochranna prstů, prodyšná textilie
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Boty, velikost 42 TOTAL TSP208SB.42
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: ochranna prstů, prodyšná textilie
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rukavice, velikost 10 (xl) TOTAL TSP11102
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: velikost 10 (XL)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodící lišta řetězu, TOTAL TGSLI2068-SP-31
- Značka: TOTAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetěz TOTAL TPTS201681-SP-C
- Značka: TOTAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodící lišta TOTAL TPTS201681-SP-G.P
- Značka: TOTAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní lišta k pile tgsli2058 TOTAL TGTSB50501
- Značka: TOTAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní řetěz k pile tgsli2058 TOTAL TGTSC50501
- Značka: TOTAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Lišta náhradní pro pilu aku tgsli201286 TOTAL TGTSB51201
- Značka: TOTAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetěz TOTAL TGSLI201286-SP-9
- Značka: TOTAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodící lišta řetězu TOTAL TGSLI201286-SP-10
- Značka: TOTAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetěz TOTAL TGSLI2068-SP-30
- Značka: TOTAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás