Příslušenství pro pily Holzkraft
Předřezový kotouč 90 × 20 × 3 mm pro FKS 315-2000 E 5910090 Holzkraft
- Průměr pilového kotouče : 90 mm
- Otáčky předřezového kotouče: 5800 ot/min
- Průměr upnutí pilového kotouče: 20 mm
- Šířka řezu: 3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 254 × 30 × 3 mm, 40 zubů 5912026 Holzkraft
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 60 zubů, Ø 315 mm, pro FKS 315 5263160 Holzkraft
-5%
- Průměr pilového kotouče : 315 mm
- Průměr upnutí pilového kotouče: 30 mm
- Šířka řezu: 3,2 mm
- Počet zubů: 60
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 48 zubů, Ø 315 mm, pro FKS 315 5263148 Holzkraft
-12%
- Průměr pilového kotouče : 315 mm
- Průměr upnutí pilového kotouče: 30 mm
- Šířka řezu: 3,2 mm
- Počet zubů: 48
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita 191T88-2 lišta 40cm 1.1mm 0.325" 64čl
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T89-0 řetěz pilový 25cm 1.1mm 0.325" .043" 46čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T92-1 řetěz pilový 40cm 1.1mm 0.325" .043" 64čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191X03-0 lišta 45cm 1.1mm 0.325" 70čl
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 342233050 lišta 50cm pro HT2950 STOP
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415060452 lišta 60cm 1.5mm 3/8" Dolmar = old 415060652
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415060551 lišta 60cm 1.5mm 3/8" Dolmar
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 528099696 řetěz pilový 74cm 1.5mm 3/8" .058" 96čl Makita = old 528099096 = new 191H56-3
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-07917 kotouč pilový dřevo MFORCE 170x2x30mm 16Z = new B-31946
-20%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-69272 kotouč pilový ocel Efficut 136x1.1x20mm 45Z = new B-69319
-12%
| Vnější průměr: | 136 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-07696 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 24Z = new E-07705
-20%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ochranné brýle 2607990030
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 216X30, Z40 WZ 5°NEG. (628060000)
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 15 cm (1/4" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorovou prořezávací pilu MS 18 LTX 15
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz Oregon 40 cm (3/8" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorové řetězové pily MS 36-18 LTX BL 40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč HM 254 x 30 mm - 24z Güde 55163
-25%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč HM 210 x 30 mm - 60z Güde 55076
-25%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 250 x 30 x 2,4 mm, 24 Z ) pro HS 100 S
-10%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Kožená pracovní zástěra NAREX
- ochrana proti odletujícím žhavým částicímvhodná pro svářeče, brusiče, kováře apod.materiál: trvanlivá hovězí štípanka včetně náprsní kapsy a uvazovacích šňůrbarva: okrová
Není skladem
Pilový kotouč na dřevo HM 150x10-24z Güde 58237
-25%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový řetěz GEK 28/1,1/0,3" Güde 58527
-25%
- Počet vodících článků: 28
- Šířka vodícího článku: 1,1 mm
- Rozteč řetězu: 0,3"
- Délka: 210 mm
Není skladem
Pilový kotouč univerzální 210mm, 60T Kreator KRT020504
-5%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Není skladem
Pilový kotouč HM 210 x 30 mm - 40z Güde 55075
-24%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 700 x 30 x 4,5 mm, 42 Z ) pro HS 720 / HS 730
-9%
- Průměr kotouče: 700 mm
- Vnitřní průměr kotouče: 30 mm
- Šířka kotouče: 4,5 mm
- Počet zubů: 42
Není skladem