Příslušenství pro nářadí CRAMER
PodkategoriePodobné produkty
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586786
-12%
- Průměr (D) mm: 28,00
- Pracovní délka mm: 600
- Celk. délka mm: 720
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586787
-12%
- Průměr (D) mm: 28,00
- Pracovní délka mm: 800
- Celk. délka mm: 920
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586789
-15%
- Průměr (D) mm: 30,00
- Pracovní délka mm: 200
- Celk. délka mm: 320
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586793
-21%
- Průměr (D) mm: 32,00
- Pracovní délka mm: 600
- Celk. délka mm: 720
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Bosch vrták Speed X 17x200x340mm SDS-max
-12%
- Technická data pro:
- Vrták Speed X Bosch 17x200x340mm SDS-maxPrůměr 17 mmPracovní délka 200 mmCelková délka 340 mmUpínání SDS-Max
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586782
-9%
- Průměr (D) mm: 26,00
- Pracovní délka mm: 200
- Celk. délka mm: 320
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586783
-12%
- Průměr (D) mm: 26,00
- Pracovní délka mm: 400
- Celk. délka mm: 520
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
31 dílná sada Pick&Click šroubovacích bitů Impact Control BOSCH 2607017574
-12%
Není skladem
32 dílná sada šroubovacích bitů BOSCH 2607017564
-20%
Není skladem
35 dílná sada Pick&Click šroubovacích bitů Impact Control a vrtáků do kovu BOSCH 2607017567
-12%
Není skladem
Makita 136405-9 převodovka se sklíčidlem HP001G = old136359-0=new137322-6
-12%
Není skladem
Makita 196307-1 sklíčidlo 1/2" 1 - 10mm rychloupínací = old763185-0 STOP
-20%
Není skladem
Makita 341013015 kotouč brusný 105x4.5x22.23mm
-20%
Není skladem
Makita 792236-260 kotouč pilový dřevo levý 235x16mm pro 5500S
-20%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792711-8 kotouč pilový dřevo levý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792712-6 kotouč pilový dřevo pravý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 966141120 kotouč řezný kámen 350x4x20mm
-20%
Není skladem
Makita B-11483 děrovka BiM Ezychange 92mm alt Ezychange 2 STOP
-20%
Není skladem
Makita B-23363 kotouč pilový ocel SPECIALIZED 185x1.8x30mm 56Z = new B-33738
-20%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Kov |
Není skladem
Makita B-42905 kotouč řezný diamantový Comet Asfalt 400x25.4mm
-20%
Není skladem
Makita B-48212 vrták SDS-Plus V-plus 24x550/600mm
-20%
Není skladem
Makita B-48228 vrták SDS-Plus V-plus 25x200/250mm = oldP-02749 STOP
-22%
Není skladem
Makita B-56742 kotouč pilový corian SPECIALIZED 165x2x20mm 48Z pro ponorné pily = new B-56801
-20%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Není skladem
Makita B-64331 sekáč plochý SDS-Max 400x25mm=newD-34213
-20%
Není skladem