Příruční pokladna 250x180x90 Kreator KRT691250
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | KRT691250 | EAN | 5400338077937 | ||||
Technická data:
- Délka: 250 mm
- Šířka: 180 mm
- Výška: 90 mm