Příruční pokladna 200x160x90 Kreator KRT691200
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | KRT691200 | EAN | 5400338077920 | ||||
Technická data:
- Délka: 200 mm
- Šířka: 160 mm
- Výška: 90 mm