Příruční pokladna 152x118x80 Kreator KRT691152
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | KRT691152 | EAN | 5400338077913 | ||||
| Výrobce | Kreator | ||||||
| Doporučená cena výrobcem |
Naše VIP cena:
Technická data:
- Délka: 152 mm
- Šířka: 118 mm
- Výška: 80 mm