Přímočaré pily Nezadaná
PodkategoriePodobné produkty
Worx power tools WX550 - Aku dvojkombinace - ocaska + přímočará pila, 1x2.0Ah - Powershare
-15%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní řetěz 33-1,3-3,8" Güde 95158
-24%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 23
- Výška sestaveného zařízení v mm: 6
- Délka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodicí lišta OREGON 400 mm Güde 94885
-24%
- Délka lišty: 40 cm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Délka: 460
- Šířka: 3,9 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová kmitací pila STS 18-0 Güde 58512
-24%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2400 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní řetěz k 94068+94081 Güde 94076
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 30
- Výška sestaveného zařízení v mm: 5
- Délka sestaveného zařízení v mm: 360
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní lišta OREGON 350 mm k 95660,95680 Güde 95682
-27%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní řetěz k pile 58594 a 58595 Güde 58577
-3%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 5
- Výška sestaveného zařízení v mm: 8
- Délka sestaveného zařízení v mm: 316
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz SE20 (4349)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz.lišta PE20 (4334)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX lišta PT20 (4346)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz PT20 (4346) ( 3/8"x0,05")
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 300x3,0x30mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803246
-8%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 300x3,0x30mm, 60t EXTOL PREMIUM 8803247
-7%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 400x3,6x30mm, 60t EXTOL PREMIUM 8803257
-7%
- Technické parametry: O 400x3,6x30mm, 60T
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 2,8mm, max.ot. 3000/min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI RJS720-G elektrická přímočará pila 500W
- Typ motoru: 230 V / 50 Hz
- Příkon: 500 W
- Délka hadice: 19 mm
- Otáčky: 0-5000 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI R18JS-0 aku 18 V přímočará pila ONE+ (bez baterie a nabíječky)
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI CSB190A1 pilový kotouč 190 mm (pro RWS1250 / RWS1400 / RWS1600)
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nůž - 3.22 Li Easy AL-KO
- Náhradní nůž pro sekačku AL-KO 3.22 Li Easy
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní pilové listy pro AKU ruční pilu AL-KO PS 1815 - 3 ks
- Náhradní pilové listy pro AKU ruční pilu AL-KO PS 1815 18VSada obsahuje 3kde pilových listů.1ks list na dřevo1ks list na kov1ks list na plast a jiné materiály
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetěz pro benzínové pily solo® by AL-KO Modell 643/646/652/651C/656C
- Vhodný pro délku lišty 38 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetěz pro CS3635 3/8" - 35 CM AL-KO
- Náhradní řetěz pro akumulátorovou motorovou pilu solo by AL-KO CS 3635Originální náhradní řetěz s dlouhou životností a vysoce kvalitním provedením.Typ: 90 PXOriginální náhradní díly si můžete zakoupit zde v našem online obchodě nebo u některého z našich prodejců
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach C-JS220-X 20 V IXES aku přímočará pila (bez baterie a nabíječky)
-13%
- Typ motoru: aku 20 V
- Počet zdvihů: 0-2400 zdvih/min
- Délka zdvihu: 19 mm
- Úhel řezání: -15 / 0 / 15 / 30 / 45 °
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach BC-JS254-X 20 V IXES aku přímočará pila (bez baterie a nabíječky)
-2%
- Typ motoru: aku 20 Vbezuhlíkový
- Délka zdvihu: 25.4 mm
- Počet zdvihů: 1000-3000 zdvih/min
- Max. hloubka prořezu - dřevo: 100 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-40559 pilový pás BiM 18Z DPB181 5ks na kov
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás