Přímočaré pily EXTOL LADY
PodkategorieRukavice z polyesteru s pvc terčíky na dlani, velikost 7" EXTOL LADY 99719
-25%
- Technické parametry: velikost 7"
- Značka: EXTOL LADY
Skladem - ihned k odběru
Rukavice zahradní polyesterové, polomáčené v nitrilu, velikost 7" EXTOL LADY 8856669
- Technické parametry: velikost 7"
- Značka: EXTOL LADY
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita 165447-6 paralelní doraz SP6000
-12%
- Paralelní doraz MAKITA pro pilu SP6000
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191H44-0 řetěz pilový 50cm 1.5mm 3/8" .058" 72čl DPX Makita = old 523093772
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43197-2 pilový list BiM 225mm 2ks univerzální
-17%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-51079 kotouč pilový dřevo SPECIALIZED 165x1.5x20mm 16Z =new D-81050
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 9001 pilové listy t-dřevo+ fieldmann
-27%
- 2x T 118 A – Dřevo 2 – 15 mm, PVC; čistý řez
- 2x T 101 AO – Dřevo 5 – 50 mm; rychlý řez
- 2x T 144 D – Dřevo 3 – 30 mm; čistý řez
- 2x T 101 B – Dřevo 3 – 30 mm, Epoxid do 30 mm; čistý řez
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9016 řetěz 14 pro fzp 2000 fieldmann
-21%
- Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 52
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Délka lišty 14"/355 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9029-a řetěz pro fzp 70805 fieldmann
-9%
- Dělení řetězu: 3/8´
- Šířka vodící drážky: 1,1mm
- Počet článků: 45
- Pro lišty o délce 30 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 200451-e přímočará pila fieldmann
-33%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 60 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzo 6010 pracovní rukavice fieldmann
-36%
- Spodní část vyrobena ze syntetiky kůže
- Zesílená dlaňová vystýlka pro tlumení vibrací
- Svrchní část z pružného neoprenu
- Zajištění proti sklouznutí pomocí pásku se suchým zipem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetěz pro pilu aku tgsli201286 TOTAL TGTSC51201
- Značka: TOTAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilové listy kulaté, 3dílná sada Güde 54990
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila přímočará aku share20v, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891825
-4%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 84t EXTOL PREMIUM 8803254
-8%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 84 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 54t EXTOL PREMIUM 8803252
-7%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Lišta - 38cm solo by AL-KO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Univerzální kryt řetězu solo® by AL-KO
- Univerzální plastový kryt řetězu v rozměru 45 x 19 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní lišta k minipile AL-KO CSM 1815 18V
- Náhradní lišta k akumulátorové minipile AL-KO CSM 1815 18VOriginální vodící pišta k minipile AL-KO CSM 1815 18V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191X04-8 řetěz pilový 45cm 1.1mm 0.325" .043" 70čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 210 x 30 x 2,4 mm, 36 Z ) pro PL 75 / HS 81 S / HS 80 / HM 210 L
-13%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV186Z Aku přímočará pila Li-ion LXT/LXTB 18V,bez aku Z
-20%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Počet zdvihů: 0-2.900 min-1
- Výška zdvihu: 18 mm
- Předkyv: 4 stupně
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PS-EPL 120 Ochranný kryt proti odlétajícím třískám NAREX
-3%
- pro EPL 12-7 BE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový pás ( 2360 x 12 x 0,5 mm, 4 TPI) pro Basa 3 / Basato 3
- Délka pásu: 2360 mm
- Šířka pásu: 12 mm
- Tloušťka pásu: 0.5 mm
- Počet zubů na palec: 4
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový pás ( 1490 x 6 x 0,36 mm, 24 TPI) pro Basa 1 / Basato 1
-2%
- Délka pásu: 1490 mm
- Šířka pásu: 6 mm
- Tloušťka pásu: 0.36 mm
- Počet zubů na palec: 24
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový pás (2360 x 15 x 0,5 mm, 4 TPI) pro Basa 3 / Bassato 3
-2%
- Délka pásu: 2360 mm
- Šířka pásu: 15 mm
- Tloušťka pásu: 0.5 mm
- Počet zubů na palec: 4
Skladem - do 3-5 dnů u Vás