Ponorná a kalové čerpadla Riwall
Riwall PRO REP 1100 INOX univerzální ponorné kalové čerpadlo 1100 W
-2%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO REWP 1200 INOX automatické ponorné čerpadlo 1200 W
-2%
| Výkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průtok: | 6000 l/hod |
| Dopravní výška: | 40 m |
| Max. hloubka ponoru: | 12 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO REP 750 univerzální ponorné kalové čerpadlo 750 W
-2%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 12500 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 6 m |
Není skladem
Podobné produkty
SUB 10000 DS Comfort AL-KO
| Výkon: | 450 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 7 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
DRAIN 10000 INOX Comfort AL-KO
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 10000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo ponorné nerezové na znečištěnou vodu, 1100w, 15000l/h EXTOL CRAFT 414162
-25%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Kalové čerpadlo 900 W nerez Powerplus POWEW67915
-13%
| Výkon: | 900 W |
|---|---|
| Průtok: | 13000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Ponorné kalové čerpadlo GS 4003 P Güde 94638
-6%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 5.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné čerpadlo do sudu GFP 5201 Güde 94649
-25%
| Výkon: | 350 W |
|---|---|
| Průtok: | 5200 l/hod |
| Dopravní výška: | 11 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné kalové čerpadlo GS 4002 P Güde 94630
-25%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Min. výška hladiny: | 85 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné kalové čerpadlo GS 1103 PI Güde 94639
-6%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 20000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné tlakové čerpadlo GDT 1200 I Güde 94242
-26%
| Výkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průtok: | 6000 l/hod |
| Dopravní výška: | 40 m |
| Max. hloubka ponoru: | 12 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné tlakové čerpadlo GDT 901 Güde 94246
-6%
| Výkon: | 800 W |
|---|---|
| Průtok: | 5500 l/hod |
| Dopravní výška: | 30 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo ponorné kalové, 750w, 18000l/h=300l/min EXTOL PREMIUM 8895001
-7%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 18000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kombinované ponorné čerpadlo GS 751 Güde 94643
-24%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 15900 l/hod |
| Dopravní výška: | 8.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 6 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné čerpadlo s plošným odsáváním GFS 401 S Güde 94627
-25%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo ponorné, pro čerpání do sucha, 400w EXTOL PREMIUM 8895014
-6%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 7 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
TWIN 14000 Premium AL-KO
| Výkon: | 1000 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné čerpadlo s plošným odsáváním GFS 4000 INOX Güde 94606
-24%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7000 l/hod |
| Dopravní výška: | 6.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo ponorné kalové, 1100w, 18500l/h EXTOL PREMIUM 8895009
-7%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 18500 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
DIVE 5600/44 Automatic AL-KO
| Výkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průtok: | 5600 l/hod |
| Dopravní výška: | 44 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné kalové čerpadlo PRO 1100 A Güde 75800
-28%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 19800 l/hod |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
| Max. velikost pevných částic: | 20 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita PF1010 Kalové čerpadlo 240l/min,1100W
-12%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 14400 l/hod |
| Min. výška hladiny: | 40 mm |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Filtrační vložka AL-KO 100/1"
- Filtrační vložka pro předfiltr zahradního čerpadla AL-KO 100/1 palce (Prod. č. 113720)Používá se ve vodních čerpadlech AL-KO „JET“ a v domácích vodárnáchVhodný pro ochranu proti písku a pevným částicímVyroben z vysoce kvalitního voděodolného plastu (80 mikronů)Snadné čištění
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
DRAIN 10000 Comfort AL-KO
| Výkon: | 650 W |
|---|---|
| Průtok: | 10000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fvc 4002-ek kalové čerpadlo fieldmann
-11%
| Výkon: | 900 W |
|---|---|
| Průtok: | 14500 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fvc 3002-ed čerpadlo do sudu fieldmann
-21%
| Výkon: | 250 W |
|---|---|
| Průtok: | 2000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 8 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás