Ponorná a kalové čerpadla Powerplus
Ponorné čerpadlo 750W s integrovaným plovákem Powerplus POWEW67920
-14%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 12500 l/hod |
| Dopravní výška: | 8.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Kalové čerpadlo 900 W nerez Powerplus POWEW67915
-14%
| Výkon: | 900 W |
|---|---|
| Průtok: | 13000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Ponorné čerpadlo 750W vícestupňové Powerplus POWXG9540
-14%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 3200 l/hod |
| Dopravní výška: | 22 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné čerpadlo 200W čistá voda Powerplus POWEW67900
-14%
| Výkon: | 200 W |
|---|---|
| Průtok: | 3500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kalové čerpadlo 750 W Powerplus POWEW67906
-2%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 13000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné čerpadlo 250W čistá voda Powerplus POWEW67902
| Výkon: | 250 W |
|---|---|
| Průtok: | 5000 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Kalové čerpadlo 400 W nerez Powerplus POWEW67912
-10%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Kalové čerpadlo 400 W Powerplus POWEW67904
-11%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Podobné produkty
Ponorné kalové čerpadlo GS 1103 PI Güde 94639
-6%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 20000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné tlakové čerpadlo GDT 1200 I Güde 94242
-26%
| Výkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průtok: | 6000 l/hod |
| Dopravní výška: | 40 m |
| Max. hloubka ponoru: | 12 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo membránové hlubinné ponorné, 600w, 2000l/h, 10m EXTOL CRAFT 414175
| Výkon: | 600 W |
|---|---|
| Průtok: | 2000 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo ponorné kalové, 750w, 18000l/h=300l/min EXTOL PREMIUM 8895001
-7%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 18000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo na znečištěnou vodu 3v1, 900w, 13000l/h EXTOL PREMIUM 8895013
-7%
| Výkon: | 900 W |
|---|---|
| Průtok: | 13000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné čerpadlo s plošným odsáváním GFS 401 S Güde 94627
-25%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo ponorné, pro čerpání do sucha, 400w EXTOL PREMIUM 8895014
-6%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 7 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Filtr 250/1" k domácím vodárnám AL-KO
- Chrání domácí vodárny před nečistotamiFiltrační patrona s omyvatelnou filtrační vložkouS mosaznými vložkami pro trvale těsné šroubeníPrůhledné filtrační sklo pro kontrolu stupně znečištěníVčetně spojovacího materiálu 1/1" a 1/3/4"Předfiltr AL-KO 250/1'' pro domácí vodárny je důležitým doplňkem pro dlouhodobé fungování vaší domácí vodárny. Účinně chrání mechanismus čerpadla před opotřebením způsobeným nečistotami, jako je písek a jiné hrubé částice. Nejlepší je objednat předfiltr, když si kupujete domácí vodárnu. Je vhodný pro téměř všechny typy domácích vodáren. Díky dodávaným spojovacím kusům v různých velikostech jej lze rychle nainstalovat. Jako originální náhradní díl předfiltr přesně zapadá a je dodáván se dvěma těsnicími kroužky. Navíc je snadno omyvatelný a velmi odolný, a to i při nepřetržitém používání. Obzvláště praktické: filtr je průhledný, aby bylo možné okamžitě rozpoznat a odstranit cizí tělesa a nečistoty. Max. Pracovní tlak 6 bar. Průtok při 2 barech 3000 l / h.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
TWIN 14000 Premium AL-KO
| Výkon: | 1000 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
DRAIN 15000 INOX Comfort AL-KO
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 11 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné čerpadlo s plošným odsáváním GFS 4000 INOX Güde 94606
-23%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7000 l/hod |
| Dopravní výška: | 6.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
DIVE 6500/34 AL-KO
| Výkon: | 1000 W |
|---|---|
| Průtok: | 6500 l/hod |
| Dopravní výška: | 34 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo ponorné kalové, 1100w, 18500l/h EXTOL PREMIUM 8895009
-7%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 18500 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo ponorné nerezové na znečištěnou vodu, 1100w, 15000l/h EXTOL CRAFT 414162
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné kalové čerpadlo PRO 1100 A Güde 75800
-24%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 19800 l/hod |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
| Max. velikost pevných částic: | 20 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita PF1010 Kalové čerpadlo 240l/min,1100W
-12%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 14400 l/hod |
| Min. výška hladiny: | 40 mm |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Filtrační vložka AL-KO 100/1"
- Filtrační vložka pro předfiltr zahradního čerpadla AL-KO 100/1 palce (Prod. č. 113720)Používá se ve vodních čerpadlech AL-KO „JET“ a v domácích vodárnáchVhodný pro ochranu proti písku a pevným částicímVyroben z vysoce kvalitního voděodolného plastu (80 mikronů)Snadné čištění
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
DRAIN 10000 Comfort AL-KO
| Výkon: | 650 W |
|---|---|
| Průtok: | 10000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fvc 4002-ek kalové čerpadlo fieldmann
-11%
| Výkon: | 900 W |
|---|---|
| Průtok: | 14500 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fvc 3002-ed čerpadlo do sudu fieldmann
-20%
| Výkon: | 250 W |
|---|---|
| Průtok: | 2000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 8 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO REP 750 univerzální ponorné kalové čerpadlo 750 W
-2%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 12500 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 6 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo ponorné na znečištěnou vodu, 750w, 13000l/h EXTOL CRAFT 414142
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 13000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita PF1110 Kalové čerpadlo nerez 250l/min,1100W
-12%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo ponorné kalové, 400w, 8000l/h EXTOL PREMIUM 8895006
-7%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás