Ponorná a kalové čerpadla Makita
Makita PF1010 Kalové čerpadlo 240l/min,1100W
-12%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 14400 l/hod |
| Min. výška hladiny: | 40 mm |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita PF1110 Kalové čerpadlo nerez 250l/min,1100W
-12%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita PF1100 Kalové čerpadlo nerez 250l/min,1100W
-12%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
| Použití: | Na čistou a znečištěnou vodu |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Ponorné čerpadlo 750W vícestupňové Powerplus POWXG9540
-9%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 3200 l/hod |
| Dopravní výška: | 22 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Není skladem
Ponorné čerpadlo 250W čistá voda Powerplus POWEW67902
| Výkon: | 250 W |
|---|---|
| Průtok: | 5000 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Ponorné čerpadlo 200W čistá voda Powerplus POWEW67900
| Výkon: | 200 W |
|---|---|
| Průtok: | 3500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Kalové čerpadlo 400 W nerez Powerplus POWEW67912
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Kalové čerpadlo 750 W Powerplus POWEW67906
-10%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 13000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Není skladem
Kalové čerpadlo 400 W Powerplus POWEW67904
-11%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem