Ponorná a kalové čerpadla FIELDMANN
Fvc 4001-ek kalové čerpadlo fieldmann
-14%
| Průtok: | 12000 l/hod |
|---|---|
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 8 m |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - ihned k odběru
Fvc 5015-ek kalové čerpadlo fieldmann
-35%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 14000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Fvc 4002-ek kalové čerpadlo fieldmann
-11%
| Výkon: | 900 W |
|---|---|
| Průtok: | 14500 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fvc 3002-ed čerpadlo do sudu fieldmann
-20%
| Výkon: | 250 W |
|---|---|
| Průtok: | 2000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 8 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Čerpadlo Pon. Sub 11000 AL-KO
| Výkon: | 520 W |
|---|---|
| Průtok: | 9000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Min. výška hladiny: | 3 mm |
Není skladem
Ponorné čerpadlo 250W čistá voda Powerplus POWEW67902
| Výkon: | 250 W |
|---|---|
| Průtok: | 5000 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Kalové čerpadlo 400 W nerez Powerplus POWEW67912
-10%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Kalové čerpadlo 400 W Powerplus POWEW67904
-11%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem