Pily Worx
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
Podobné produkty
Scheppach Vodící lišta 10" (25 cm) 3/8" 1,3 mm pro CSP 2540 / PCS 26
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 250 mm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Není skladem
Riwall PRO RPCS 5545 řetězová pila s benzinovým motorem 54 ccm
-2%
| Výkon motoru: | 2.3 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 54 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.4 kg |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8893006, pila kotoučová, 185mm, 1200w EXTOL PREMIUM 8893003
- Ergonomická rukojeť: ano
- Hmotnost: 5,1kg
- Kotouč: 185x2x20mm 36T
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Není skladem
Pokosová pila s posuvnou hlavou Holzstar KGZ 210 E 5702210
- Průměr pilového kotouče : 210 mm
- Otáčky: 4500ot/min
- Příkon: 1500 W
- Elektrické připojení: 230 V
Není skladem
10dílná sada pilových plátků Robust Line, varianta Wood and Metal, se stopkou T BOSCH 2607010542
-3%
- Obsah sady: T 123 X Progressor for Metal
- Zvýraznění výhody (krátké): Základ pro práci se dřevem a kovem
- Text s tvrzením o výkonnosti: Pro dřevo a kov
- (Verze), klíčový důvod RTB: Obsahuje pilové listy, které jsou speciálně určené pro přímé a křivkové řezy s čistými a rychlými výsledky
Není skladem
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100219
-15%
- Průměr mm: 25,4
- Otvor mm: 20,000
- Silné mm: 1,5
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640804
-12%
| Vnější průměr: | 230 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640787
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640775
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640645
-12%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Řetězová Aku pila 30cm „Brushless“ SKIL 0534CA
-6%
- Napětí: 20 V Max.
- Napětí: 18 V.
- Bezuhlíkový motor: Ano.
- Délka listu: 30 cm.
Není skladem
Worx WX500 - Aku pila ocaska 20V, 1x2.0Ah - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Není skladem
Makita D-72300 kotouč pilový dřevo 210x2.5x30mm 40Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 415045455 lišta 45cm 1.5mm 3/8" pancéřová Dolmar
-20%
Není skladem
Okružní pila 1 800 W - 210mm Powerplus POWX0550
-8%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 210 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 70 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 52 mm |
Není skladem
2 ks Pilový plátek HSS na kov 75/12 Kreator KRT041030
-6%
- Tato sada obsahuje 2 pilové plátky na kov, kompatibilní s většinou přímočarých pil.
- Mají délku 75 mm a 12 zubů na palec (TPI).
Není skladem
Kolébková pila GWS 700 HM Güde
- Přípojka: 400 V~50 HzVýkon motoru: 5,2 kW/P1Volnoběžné otáčky: 1.380 ot./min.Pilový kotouč: 700 x 30 mmŘezný výkon: 240 mmVáha: 98 kg
Není skladem
Makita N5900B Ruční kotoučová pila 235mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 235 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 85 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 60 mm |
Není skladem
Fzo 2111 dámské zahr. rukavice fieldmann
-21%
- Dámské zahradní rukavice
- Fieldmann FZO 2111Spodní část vyrobená ze syntetické kůže
- Ideální pro ženy / děti
- Moderní vzor ve spojení s kvalitním materiálem
Není skladem
Fzp 2105-e ele. pila 1800w fieldmann
-46%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 5 kg |
Není skladem
Náhradní řetěz k 95167 Güde 95168
-26%
- Položka: Řetěz Oregon
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 10
- Výška sestaveného zařízení v mm: 5
- Délka sestaveného zařízení v mm: 420
Není skladem
Pilový pás 1826 x 10 x 0,65 mm - 6z/1" k pile GBS 250 Güde 83819
-24%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 1826
- Výška sestaveného zařízení v mm: 10
- Délka sestaveného zařízení v mm: 0,65
Není skladem
Pilový kotouč HM 305 x 25,4 mm - 40z Güde 54986
-27%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč HM 165 x 20 MM, 24Z Güde 58333
-10%
- Průměr pilového kotouče: 165 mm
- Středový otvor : 20 mm
- Délka: 165 mm
- Výška: 2,6 mm
Není skladem