Pily Worx
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
Podobné produkty
Kmenová pásová benzínová pila LUMAG BSW76GL
-5%
- 4-Takt OHV, benzín G420F, 420ccm, 9 kW, E-startérMax. šíře kmenu: 760 mmMax. šíře řezu: 760 mmMax. zdvih pilového pásu: 620 mmMin. zdvih pilového pásu: 50 mmMax. hloubka řezu: 180 mmMax. řezná délka základní verze: 3100 mmMožnost prodloužení: 1980 mm (lze vícekrát prodloužit)Min. délka řezu: 990 mmPrůměr hnacích kol: 474 mmTloušťka hnacích kol: 25 mmRozměr pilového pásu: 4026 x 32 x 1,1 mmRychlost pilového pásu: 15 m/sProřez: 1,4 - 2,2 mmObjem chladící nádoby: 10 LRozměry stroje (Š/V/D): 203/172/447 cmHmotnost (netto/brutto): 423 / 478 kgHmotnost prodlužovací sekce: cca 59 kgRozměry balení (D/Š/V): 2260/730/885 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila kotoučová, 185mm, 1200w EXTOL CRAFT 405234
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 43 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila kotoučová, 160mm, 1200w EXTOL CRAFT 405224
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 160 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 35 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kmenová pásová elektrická pila LUMAG BSW66 400V
-6%
- 400V / 50Hz 5,5 kW S1Max. šíře kmenu: 660 mmMax. šíře řezu: 580 mmMax. zdvih pilového pásu: 500 mmMin. zdvih pilového pásu: 35 mmMax. hloubka řezu: 180 mmMax. řezná délka základní verze: 5000 mmMožnost prodloužení: 1950 mm (lze vícekrát prodloužit)Min. délka řezu: 1000 mmPrůměr hnacích kol: 480 mmTloušťka hnacích kol: 25 mmRychlost pilového pásu: 15 m/sProřez: 1,4 - 2,2 mmObjem chladící nádoby: 10 LRozměry stroje (Š/V/D): 214/170/500 cmHmotnost (netto/brutto): 362 / 415 kgHmotnost prodlužovací sekce: cca 54 kgRozměry balení (D/Š/V): 2200/640/800 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415038655 lišta 38cm 1.5mm 3/8" Dolmar 60čl
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks Pilový plátek HSS na hliník 100/8 Kreator KRT041040
-6%
- Tato sada obsahuje 2 pilové plátky na hliník, kompatibilní s většinou přímočarých pil.
- Mají délku 100 mm a 8 zubů na palec (TPI).
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na omítky, sádrokarton 150-6 Kreator KRT034001
-14%
- Tato sada obsahuje 2 bimetalové pilové listy pro pilu ocasku.
- Jsou navrženy pro řezání sádrokartonu a sádrových tvárnic.
- Ocelové kalené zuby snadno proříznou sádru o tloušťce 8 až 100 mm.
- Délka listů je 150 mm a mají 6 zubů na palec (TPI).Díky univerzálnímu upínání jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč univerzální 120mm, 40T Kreator KRT020507
-5%
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč univerzální 160mm, 40T Kreator KRT020502
-11%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 305mm, 60T Kreator KRT020430
-7%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 48T Kreator KRT020421
-14%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrický zahradní set „2 v 1“ Güde
- Přípojka: 230 V~50 HzVýkon motoru: 800 W/P1Délka řezu vyvětvovače: 170 mmDélka střihu nůžek: 350 mmVáha: 10.82 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 164095-8 doraz 5704R, 5008MG, SS610, HS630, HS300 HS003G
-12%
- Paralelní doraz MAKITA pro kotoučové pily 5604R, 5704R.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9023 řetěz pro fzp 2005 fieldmann
-19%
- Náhradní řetěz
- Fieldmann FZP 9023Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 56
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9020-b lišta 40cm, 0.325 fieldmann
-27%
- Lišta pro pily
- Fieldmann FZP 9020-BDélka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 0,058´ / 1,5 mm
- Dělení řetězu 0,325´
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 200805-e přímočará pila fieldmann
-31%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 100 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduk 70305-0 20v kotouč. pila fieldmann
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdk 201302-e kotouč.pila+laser fieldmann
-30%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 45 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 28 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč HM 255 x 30 mm - 40z Güde 55264
-25%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1640 x 13 x 0,65 x 14Z/" ES Güde 55141
-28%
- Počet zubů na 1̋: 14
- Určení pásu: na kov
- Délka pásu: 1640 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila řetězová aku jednoruční share20v, 12cm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891922
-7%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Délka lišty: 15,5cm
- Hmotnost: 1,4kg
- Hmotnost s baterií: 1,8kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásová pila na dřevo HBS 361-2 5902436 Holzstar
-35%
- Max. šířka řezu s dorazem: 255 mm
- Max. řezná výška: 225 mm
- Max. řezná šířka: 340 mm
- Průměr setrvačníku: 356 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásová pila na kov OPTIsaw S 275 NV (230 V) 3300265 Optimum
-28%
- Řezná oblast0°: 225 mm
- Řezná oblast0°: 235×150mm
- Řezná oblast+45°: 155 mm
- Řezná oblast+45°: 210×155mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX445 - Okružní pila 1600W 190mm
-14%
| Příkon: | 1600 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 66 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 47 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás