Pily Unicraft
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
Ochranné rukavice (pro SSK 2) 6204110 Unicraft
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ochranné rukavice (pro SSK 2,5 / SSK 3 / SSK 4) 6204120 Unicraft
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ochranné rukavice (pro SSK 1) 6204100 Unicraft
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ochranné rukavice (pro TWG 1) 6231003 Unicraft
-5%
Není skladem
Podobné produkty
Přímočará pila STS 850 Güde 58219
-25%
- Výkon motoru: 850 W
- Volnoběžné otáčky: 800 - 3000 ot./min
- Výška zdvihu: 20 mm
- Max. hloubka řezu do dřeva: 100 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX550 - Aku dvojkombinace - ocaska + přímočará pila, 1x2.0Ah - Powershare
-15%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma PKS-315PS - Formátovací pila
-8%
- PKS-315PS - Formátovací pilaFormátovací kotoučová pila PROMA PKS-315PS je vybavena pojezdovým stolem o délce 1600 mm . Sériové vybavení motorem 3,0 kW a jedním pilovým kotoučem průměru 315 mm s výškou řezu až 105 mm určuje tento model pro profesionálního uživatele na přesnost, snadnost použití, rychlou změnu nastavení a všestrannost práci. Tento model vyniká zpracováním, snadným pojezdem formátovacího stolku a podélným vodicím pravítkem uloženým na kruhových vodicích lištách s jemným nastavením. Výkonný hnací motor zaručuje optimální výkon při řezání i při delším provozu. Stabilní a snadno nastavitelný pilový agregát naklápěcí v úhlu do 45°. Pila je sériově dodávaná s posuvným hliníkovým formátovacím stolem s velikostí 1600 x 238 mm. Sériově je pila vybavená rozšiřovacím a prodlužovacím stolem pro zpracování velkoformátových desek. K přípojce pro odsávání lze připojit hadice o průměru 100 mm a zajistit tak optimální pracovní podmínky. Naklápění pilového kotouče až do 45° podle stupnice je pomocí ručního kola. Masivní stůl pily z šedé litiny, který je přesně opracovaný a broušený do rovinyje vybaven T-drážkami umožňuje řezání s úhlovým dorazem. Kombinovaná konstrukce stroje z oceli a litiny je odolná proti zkroucení.Hlavní výhody
- Možnost nastavení výšky prořezu a úhlu řezu Robustní provedení Vodící pravítko se stupnicí Plynule naklápěcí (2x 45°) teleskopické pravítko lze instalovat buď dopředu nebo na zadní rám stroje Bohatě dimenzovaný pracovní stůl a prodloužení stolu pro standardní řezání až do šířky 600 mm
- Součásti dodávky formátovací pily PKS-315PS
- Pilový kotouč 315 x 3,2 x 30 mm / Z 24 Ochranný kryt pilového kotouče s přípojkou odsávání Spojovací hadice s Y-spojkou Úhlový doraz Rozrážecí botka Prodloužení stolu Rozšíření stolu Výložníkový stůl Přípravek na posouvání dřeva Servisní a obslužné nářadí
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní řetěz 33-1,3-3,8" Güde 95158
-24%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 23
- Výška sestaveného zařízení v mm: 6
- Délka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodicí lišta OREGON 400 mm Güde 94885
-24%
- Délka lišty: 40 cm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Délka: 460
- Šířka: 3,9 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová kmitací pila STS 18-0 Güde 58512
-24%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2400 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní řetěz k 94068+94081 Güde 94076
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 30
- Výška sestaveného zařízení v mm: 5
- Délka sestaveného zařízení v mm: 360
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní lišta OREGON 350 mm k 95660,95680 Güde 95682
-27%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní řetěz k pile 58594 a 58595 Güde 58577
-3%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 5
- Výška sestaveného zařízení v mm: 8
- Délka sestaveného zařízení v mm: 316
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorová řetězová pila KS 450-53 Güde 95015
-30%
| Výkon motoru: | 2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 53 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.1 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Radiální pokosová pila GRK 2134.1 BSL Güde 55257
-24%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 1500 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 4.800 min-1
- Řezný výkon 90°/90°: 65 x 340 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásová pila GBS 300 Güde 83812
-24%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 750 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 1.400 min-1
- Řezné rychlosti: 370 - 800 m/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz SE20 (4349)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz.lišta PE20 (4334)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX lišta PT20 (4346)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz PT20 (4346) ( 3/8"x0,05")
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila kotoučová/řezačka s laserem, zanořovací, 89mm, 705w EXTOL PREMIUM 8893023
| Příkon: | 705 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 89 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 29 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 0 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX AKU řetěz.pila SE20
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 300x3,0x30mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803246
-8%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 300x3,0x30mm, 60t EXTOL PREMIUM 8803247
-7%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 400x3,6x30mm, 60t EXTOL PREMIUM 8803257
-7%
- Technické parametry: O 400x3,6x30mm, 60T
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 2,8mm, max.ot. 3000/min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás