Pily Nezadaná
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
Podobné produkty
Scheppach BC-CS355DUO-X 2x20 V IXES aku řetězová pila (bez baterie a nabíječky)
-2%
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 350 mm
- Napětí baterie: 2x20 V
- Rychlost řetězu: 15 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-40559 pilový pás BiM 18Z DPB181 5ks na kov
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-40543 pilový pás BiM 14Z DPB181 5ks na kov
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku přímočará pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDPO3000
-12%
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 2.500 min⁻¹
- Výška zdvihu: 20 mm
- Typ upnutí: T
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HS 410 kolébková pila/cirkulárka 230 V
-2%
- Typ motoru: 230 V / 50 Hz
- Příkon: 2200 W
- Otáčky: 2800 ot/min
- Brzda kotouče: Ano
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV186SFJ Aku přímočará pila Li-ion LXT 18V/3,0 Ah
-21%
- Akumulátor: Li-ion 18V / 3,0 Ah
- Počet zdvihů: 0-2.900 min-1
- Výška zdvihu: 18 mm
- Předkyv: 4 stupně
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV186WVE Aku přímočará pila Li-ion LXTB 18V/2,0 Ah
-20%
- Akumulátor: Li-ion 18V LXT Basic 2,0 Ah
- Počet zdvihů: 0-2.900 min-1
- Výška zdvihu: 18 mm
- Předkyv: 4 stupně
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásová pila na kov OPTIsaw S 275 P 3305275 Optimum
- Řezná oblast0°: 225 mm
- Řezná oblast0°: 245×150mm
- Řezná oblast+45°: 145 mm
- Řezná oblast+45°: 190×150mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPCS 5140 SET řetězová pila s benzinovým motorem 49 ccm + náhradní řetěz + rukavice + ...
-2%
- Druh pohonu: Benzínový
- Délka vodící lišty: 400 mm
- Objem motoru: 49.3 ccm
- Pracovní výkon motoru: 2 kW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CPO 150 Akumulátorová pila ocaska NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MG-L Pracovní rukavice vel. L NAREX
-7%
- Velikost: L
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RBN 19525 MR VARIO Pilový plátek NAREX
-7%
- Materiál: Bi-Metal (8 % Cobalt)
- Šířka: 19 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 0,90 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
185 × 2,0/1,4 × 20 Z48T Pilový kotouč WOOD NAREX
-7%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
185 × 1,6/1,0 × 20 Z48T Pilový kotouč WOOD NAREX
-12%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CPL 90 Akumulátorová přímočará pila NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EPO 150 Pila ocaska NAREX
-7%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2500 min-1 |
| Délka kmitu: | 22 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MG-XXL Pracovní rukavice vel. XXL NAREX
-7%
- Velikost: XXL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
185 × 1,6/1,0 × 20 Z36T Pilový kotouč WOOD NAREX
-7%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
185 × 1,6/1,0 × 20 Z24T Pilový kotouč WOOD NAREX
-7%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CPK 65 Akumulátorová kotoučová pila NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EPO 210 Pila ocaska NAREX
-7%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
| Délka kmitu: | 28 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CRP 2XL Pracovní rukavice NAREX
-7%
- Velikost: XXL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RBN 1318 UNI Pilový plátek NAREX
-7%
- Materiál: Tri-Metal (8 % Cobalt)
- Šířka: 19 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 0,90 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CHB 900 Univerzální přepravní taška NAREX
-7%
- Pro snadné přenášení a bezpečné ukládání řetězových pil. Nepropustná polyesterová tkanina 600D zabraňuje prosakování zbytků mazacího oleje a zároveň je velmi pevná a odolná proti prodření. Praktický střih poskytuje dostatek prostoru a ochrany nejen řetězové pile, ale také dalším potřebným doplňkům, tj. nádoba s olejem,pilník, ochranné pracovní pomůcky apod.Taška má nastavitelný popruh a vnější krytou kapsu se zapínáním na suchý zip. Univerzální střih o rozměrech 260 × 250 × 900 mm umožňuje uložení většiny řetězových pil.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás