Pily MTD
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
Eurogarden Pilový řetěz OZAKI 3/8'' 1,3mm ( lišta 16" ) 56 článků
-7%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 400 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Eurogarden Pilový řetěz OZAKI .325'' 1,3mm ( lišta 16" ) 66 článků
-8%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 400 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Eurogarden Pilový řetěz OZAKI 3/8'' 1,3mm ( lišta 18" ) 62 článků
-10%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 450 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Systémové příslušenství Pilový řetěz 40 cm (1,3 mm) BOSCH F016800240
-12%
- Stručný popis výrobku: Pilový řetěz špičkové kvality pro vynikající řezný výkon
- Vlastnosti hlavního výrobku: Vlastnosti: délka 40 cm, tloušťka vodicího článku 1,3 mm, rozteč 3/8", značka Oregon®
- Podsekce kategorie produktů: Systémové příslušenství
- Rozsah dodávky: Karton
Není skladem
Rukavice z polyesteru s pvc terčíky na dlani, velikost 9" EXTOL CRAFT 99714
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL CRAFT
Není skladem
Skil Akumulátorová okružní pila „XP Brushless“
- Akustický výkon: 102.
- Napětí: 20 V Max.
- Bezkartáčový: Ano.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
Není skladem
Skil Akumulátorová pila ocaska „XP brushless“
-13%
- Akustický tlak: 85.0.
- Akustický výkon: 96.0.
- Nepřesnost (K): 5,0.
- Úroveň vibrací (řezání dřevotřískové desky): 9,9.
Není skladem
Skil Akumulátorová pila ocaska „Compact Brushless“
-2%
- Akustický tlak: 87.
- Akustický výkon: 98.
- Nepřesnost (K): 3.
- Úroveň vibrací (řezání dřevotřískové desky): 10.58.
Není skladem
Okružní pila Aku SKIL 3520CA
- Akustický tlak: 91 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací (řezání dřeva): < 2,5 m/s².
- Nepřesnost (K): 1.5 dB(A).
Není skladem
Pilový pás - 20x2100/ 6-10z bimetal pro PPS-170TH
-7%
- Pilový pás - 20x2100/ 6-10z bimetal pro PPS-170TH
Není skladem
Worx power tools WX543.9 - Aku přímočará pila 20V - bez akumulátoru - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
Není skladem
Worx power tools WX527.9 - Aku kompaktní ponorná pila Li-Ion 20V, 85mm - bez akumulátoru - Powers...
- WX527.9 - Aku kompaktní ponorná pila Li-Ion 20V, 85mm - bez akumulátoru - PowershareWX527.9 - Aku kompaktní ponorná pila Špičková mobilita díky jedinečné kompaktní konstrukci pro snazší přenášení a ovládání. Všestranné možnosti řezání a výběr kvalitních kotoučů (rozbrušovací kotouč na kovy, karbidový univerzální kotouč a kotouč na porcelánové obklady) Velmi všestranné řešení pro řezání ocele, nerezové ocele, neželezných materiálů, sádrokartonu, vláknitého cementu, plastu a obkladůPOWER-SHARE Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství. Baterie a nabíječky koupíš pouze jednou, další nářadí už kupuješ bez baterie! Funkce PowerShare „One Battery, Upgrade Power“ znamená, že stejnou 20V baterii lze použít ve více konfiguracích pro napájení 40V a 80V produktůHlavní výhody
- Řeže s lehkosí dřevo, kov, dlaždice a plasty
- Rychlé a přesné řezání
- bezpečná a spolehlivá pro jednoruční použití
Není skladem
Worx garden WG322E.9 - Aku řetězová pila 20V 25cm - bez akumulátoru - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Není skladem
Pila řetězová aku, brushless, 40v li-ion, 2500mah, 30cm EXTOL INDUSTRIAL 8795644
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Není skladem
Aku přímočará pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDP25300
-3%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2300 min-1 |
Není skladem
Makita D-72067 PCD pilový kotouč 165x20mm 4T na vláknocementové desky
-20%
Není skladem
2 ks BD Pilových plátků na dřevo 100/6 Kreator KRT045004
-7%
- Tato sada obsahuje 2 pilové plátky na dřevo, kompatibilní s většinou přímočarých pil.
- Snadno s nimi přeříznete měkké dřevo o tloušťce 4 až 30 mm.
- Mají délku 100 mm, 6 zubů na palec (TPI) a U upínání.
Není skladem
Makita 465043655 lišta 43cm 1.5mm 3/8" Dolmar 64čl
-20%
Není skladem
Makita 792236-260 kotouč pilový dřevo levý 235x16mm pro 5500S
-20%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792711-8 kotouč pilový dřevo levý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792712-6 kotouč pilový dřevo pravý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 988048025 ochranné brýle STOP
-21%
Není skladem
Makita B-12859 kotouč pilový dřevo MAKFORCE 270x2.6x30mm 18Z
-20%
| Vnější průměr: | 270 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový plátek do pily ocasky S 610 DF Heavy for Wood and Metal BOSCH 2608656256
-12%
Není skladem