Pily Metabo
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 305X30, Z56 WZ 5° NEG
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 216X30, Z40 WZ 5°NEG. (628060000)
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 15 cm (1/4" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorovou prořezávací pilu MS 18 LTX 15
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz Oregon 40 cm (3/8" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorové řetězové pily MS 36-18 LTX BL 40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Riwall PRO RACS 2520i aku řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - ihned k odběru
Scheppach HM 216 pokosová pila s potahem a laserem + 2. kotouč
-2%
- Příkon: 2000 W
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Průměr kotouče: 216 mm
- Vnitřní průměr kotouče: 30 mm
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 405124 pila přímočará, 570w EXTOL CRAFT 405123
-25%
| Příkon: | 570 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Skladem - ihned k odběru
Worx garden WG325E.9 - Aku řetězová pila 20V NITRO - bez akumulátoru - Powershare
-2%
- WG325E.9 - Aku řetězová pila 20V NITRO - bez akumulátoru - PowershareWG325E.9 - Aku řetězová pila 20V NITRO - bez akumulátoru - Powershare je ideální pro širokou škálu zahradních prací, od prořezávání stromů a keřů až po odstraňování nežádoucích větví. Je navržena tak, aby splňovala potřeby jak hobby zahradníků, tak profesionálů.Představuje výkonný a kompaktní nástroj pro prořezávání, zastřihávání a odvětvování stromů. Vysoce účinný bezkomutátorový motor a nízké vibrace zajišťují výjimečný výkon. Ve srovnání s předchozím modelem je nová přenosná prořezávací pila o 20 % lehčí, ale nabízí o 50 % vyšší rychlost, o 55 % delší dobu chodu a až 160 řezů na jedno nabití.POWER-SHARE Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství. Baterie a nabíječky koupíš pouze jednou, další nářadí už kupuješ bez baterie! Funkce PowerShare „One Battery, Upgrade Power“ znamená, že stejnou 20V baterii lze použít ve více konfiguracích pro napájení 40V a 80V produktů.NITRO označuje technologii bezkartáčových (Brushless) motorů, která poskytuje vyšší výkon a efektivitu v aku nářadí, srovnatelnou se síťovými stroji. Tato technologie zvyšuje výkonnost nářadí, umožňuje snadnější práci a nabízí lepší poměr výkonu a hmotnosti, což přispívá ke komfortu při práci.Hlavní výhody
- Tenký a lehký design umožňuje snadné ovládání jednou rukou ve stísněných prostorách Inteligentní systém automatického mazání řetězu automaticky upravuje spotřebu oleje a zajišťuje optimální mazání řetězu Systém napínání řetězu bez použití nářadí a systém výměny řetězu pomocí jediného tlačítka umožňují rychlé a snadné nastavení a údržbu Díky trojité ochraně a dvojitému uzamykacímu spínači je bezpečnost nejvyšší prioritouBezuhlíkový motor pro větší výkon, delší dobu chodu a delší životnost motoruSoučást dodávky Aku řetězové pily WG325E.9 NITRO
- 1x ochranný krytřetězuřetěz
Skladem - ihned k odběru
Makita DSS610Z Aku okružní pila Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 57 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita DCX200CL Mikina L s vyhříváním aku Li-ion LXT 14,4V/18V Z
-15%
- Doba použití Hi: BL1860B - 5,5 hod
- Doba použití Mid: BL1860B - 11 hod
- Doba použití Lo: BL1860B - 20 hod
- Výhřevnost: Hi: 9,5W, Mid: 4,5W
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608642602
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608642600
-40%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640616
-40%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640446
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640443
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640441
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640436
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641186
-35%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640641
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Plátky do přímočaré pily-mix, sada 5ks, bi-metal, hss, hcs EXTOL PREMIUM 8805100
-43%
- Info: úchyt BOSCH
- Materiál: Bi-metal, HSS, HCS
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Plátky do přímočaré pily 5ks, 126x4,0mm, hcs EXTOL PREMIUM 8805012
-44%
- Info: tloušťka 1,2mm, prořez 5-100mm, broušené zuby
- Materiál: HCS
- Technické parametry: 126x4,0mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o140x2,6x16mm, 30t EXTOL PREMIUM 8803210
- Technické parametry: O140x2,6x16mm, 30T
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 2,0mm, max.ot. 9000/min.
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o 115x2,2x22,2mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803203
-39%
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 22.2 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Ferm CSA1047 - Pilový kotouč 24z (TCT) pro CSM1043
-5%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
BKS 4040 AL-KO
| Výkon motoru: | 1.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 40 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.3 kg |
Skladem - ihned k odběru
1650x13x0,65 M42 8/12 pilový pás
Skladem - ihned k odběru
Makita 415045655 lišta 45cm 1.5mm 3/8" 68čl Dolmar (445045655 Makita)
-18%
Skladem - ihned k odběru
Makita DJR183RTE Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru